Wiadomości

Kozackie brzmienia na Dni Gorzowa

2 kwietnia 2018, 16:50, red
fot. kozaksystem.com/pl/album
Do Dni Gorzowa 2018 zostały dwa miesiące, więc znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznego święta miasta. Kolejnym zespołem, który pojawi się na scenie na nadwarciańskich błoniach będzie ukraiński Kozak System.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 8-10 czerwca na nadwarciańskich błoniach. Imprezę przełożono z końcówki miesiąca ze względu odbywające się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Wiemy już, że podczas tegorocznego święta miasta zobaczymy na scenie kontrowersyjnego wokalistę Michała Szpaka z piosenką "Color of your life", który wystąpi w niedzielę 10 czerwca.

Natomiast w sobotę 9 czerwca wystąpi polski zespół Cree & Sebastian Riedel znany z takich utworów jak "Zostań ze mną" czy "Na dnie Twojego serca" oraz zespół Defis grający muzykę disco polo z takimi hitami jak „Niespotykany Kolor” czy „Lek Na Życie”.

Portal gorzowianin.com ustalił, że również w sobotę 9 czerwca na scenie zobaczymy ukraiński zespół Kozak System, który powstał w 2012 roku w Kijowie i gra muzykę typu rock, punk, reggae oraz połączenie tradycyjnej muzyki ukraińskiej z bałkańskimi rytmami.

Grupa wydała do tej pory dwie płyty, a w 2014 roku nagrała wspólnie z zespołem Enej i Maleo Reggae Rockers utwór "Brat za brata". Wśród popularnych piosenek Kozak system znajdziemy utwory takie jak "Koly wona", "Nie moja", "Taka spokuslyva".


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości