Wiadomości

Defis na Dniach Gorzowa

21 marca 2018, 17:29, ak
fot. Dawid Nowakowski
Znamy kolejnego artystę, który wystąpi podczas tegorocznego święta miasta. Na scenie zobaczymy zespół Defis, który gra muzykę disco polo. W tym roku Dni Gorzowa odbędą się w dniach 8-10 czerwca na nadwarciańskich błoniach.

Dni Gorzowa 2018 odbędą się w dniach 8-10 na nadwarciańskich błoniach. Imprezę przełożono z końcówki miesiąca ze względu odbywające się mistrzostwa świata w piłce nożnej. - Nie chcieliśmy stawiać mieszkańców przed wyborem koncert czy mecz. Dlatego zmieniliśmy datę imprezy na początek czerwca, tak aby każdy mieszkaniec miasta mógł obejrzeć bez problemu wybrane przez siebie mecze – komentuje Hanna Błauciak, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie.

Wiemy już, że podczas tegorocznego święta miasta zobaczymy na scenie kontrowersyjnego wokalistę Michała Szpaka z piosenką "Color of your life" czy też polski zespół Cree & Sebastian Riedel znany z takich utworów jak "Zostań ze mną", "Diabli nadali", "Cały nasz świat" czy "Na dnie Twojego serca".

Natomiast portal gorzowianin.com ustalił, że w sobotę 9 czerwca wystąpi zdobywający coraz większą popularność zespół Defis, który gra muzykę disco polo. Co ciekawe formacja, w skład którego wchodzą Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga zagrał w 2017 roku blisko 300 koncertów w całej Polsce. Zespół zaistniał na rynku muzyki disco polo dzięki udziałowi w telewizyjnym show Disco Star.

Defis jest znany z takich hitów disco polo jak „Niespotykany Kolor”, „Tak Bardzo Tego Chcę”, „Jeden Gest”, „Wciąż o Tobie Mam Sny” czy „Lek Na Życie”.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości