Defis na Dniach Gorzowa

21 marca 2018, 17:29, ak
fot. Dawid Nowakowski
Znamy kolejnego artystę, który wystąpi podczas tegorocznego święta miasta. Na scenie zobaczymy zespół Defis, który gra muzykę disco polo. W tym roku Dni Gorzowa odbędą się w dniach 8-10 czerwca na nadwarciańskich błoniach.

Dni Gorzowa 2018 odbędą się w dniach 8-10 na nadwarciańskich błoniach. Imprezę przełożono z końcówki miesiąca ze względu odbywające się mistrzostwa świata w piłce nożnej. - Nie chcieliśmy stawiać mieszkańców przed wyborem koncert czy mecz. Dlatego zmieniliśmy datę imprezy na początek czerwca, tak aby każdy mieszkaniec miasta mógł obejrzeć bez problemu wybrane przez siebie mecze – komentuje Hanna Błauciak, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie.

Wiemy już, że podczas tegorocznego święta miasta zobaczymy na scenie kontrowersyjnego wokalistę Michała Szpaka z piosenką "Color of your life" czy też polski zespół Cree & Sebastian Riedel znany z takich utworów jak "Zostań ze mną", "Diabli nadali", "Cały nasz świat" czy "Na dnie Twojego serca".

Natomiast portal gorzowianin.com ustalił, że w sobotę 9 czerwca wystąpi zdobywający coraz większą popularność zespół Defis, który gra muzykę disco polo. Co ciekawe formacja, w skład którego wchodzą Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga zagrał w 2017 roku blisko 300 koncertów w całej Polsce. Zespół zaistniał na rynku muzyki disco polo dzięki udziałowi w telewizyjnym show Disco Star.

Defis jest znany z takich hitów disco polo jak „Niespotykany Kolor”, „Tak Bardzo Tego Chcę”, „Jeden Gest”, „Wciąż o Tobie Mam Sny” czy „Lek Na Życie”.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości