Wiadomości

Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Gorzowie? Ranking pizzerii

13 marca 2023, 07:30, mk
fot. archiwum
Chcecie zjeść pizzę, ale nie wiecie, którą pizzerię w Gorzowie wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie miejsc, gdzie zjecie najlepszą pizzę w Gorzowie. Ranking TOP 5 najlepszych pizzerii w Gorzowie powstał na podstawie opinii Google.

Przez ostatnie lata na rynku gorzowskich pizzerii wile się zmieniło. Jedne lokale zawiesiły swoją działalność, inne się otworzyły, a kolejny rozwinęły swoją działalność. Niektórzy wciąż z sentymentem wspominają pierwszą w Gorzowie pizzerię, która mieściła się przy przystanku tramwajowym na ulicy Chrobrego (tuż przy skrzyżowaniu z Borowskiego). Lokal, do którego wchodziło się po schodach, miał swój klimat, a pizza według wielu mieszkańców Gorzowa była najlepsza na świecie.

Jaki rodzaj pizzy preferujemy? Według portalu pizzaportal.pl, ulubioną pizzą Polaków jest capricciosa (ser mozzarella, pieczona szynka, grzyby, karczochy i pomidory). Na drugim miejscu jest najzwyklejsza margherita (sos pomidorowy i ser mozzarella), a na trzecim pizza hawajska (szynka i ananas). Kolejne miejsce zajmują odpowiednio: pepperoni, salami, wiejska, funghi, Roma, mafioso oraz kebab.

Najlepsza pizza w Gorzowie. Gdzie zjemy najlepszą pizzę w Gorzowie? Ranking TOP 5 najlepszych pizzerii w Gorzowie

Jak jest zatem najlepsza pizzeria w Gorzowie? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie miejsc, gdzie zjecie najlepszą pizzę w Gorzowie według opinii Google.

1. Pizzeria Wypieczona - ocena 4,8/5

Adres ul. Sikorskiego 26. Klienci chwalą lokal nie tylko za pyszną pizzę, ale również za bardzo miłą obsługę. - Bardzo miła obsługa przez telefon, dostaliśmy wiadomość kiedy pizza wyjechała z lokalu i czas dostarczenia do klienta - ocenia Natalia. - Najlepsza pizza jaką jadłam w Gorzowie - podkreśla Ireneusz.

2. Bistro Pizza - ocena 4,6/5

Adres ul. Wełniany Rynek 12/2. Klienci chwalą lokal za bardzo duży wybór pizzy i miłą obsługę. - Różne i bardzo ciekawe smaki. Spory wybór napojów. Ciasto bardzo smaczne. Wystarczająca ilość zarówno ciasta jak i składników. Nie odniosłem wrażenia, że czegoś jest za mało - komentuje Andrzej.

3. Matestro 2 Italia - ocena 4,6/5

Adres Kwiatkowskiego 11. Klienci chwalą lokal za dobrą pizzę i szybki dowóz. - Bardzo miła obsługa. Pizza dobra, ciasto cienkie, więc nie zagłusza smaku dodatków - komentuje Beata.

4. Ciao Italia - ocena 4,6/5

Adres ul. Papuszy 13. Klienci chwalą lokal nie tylko za pyszne jedzenie, ale również za to, że jest przyjazny zwierzętom. - Bardzo miła obsługa. Pozwolono nam wejść z pieskiem, który też został bardzo dobrze obsłużony. Dostał miseczkę z wodą oraz pieszczoty. Pizza była bardzo dobra - podkreśla Natalia.

5. Tutti Santi - ocena 4,5/5

Adres ul. Sikorskiego 9. Klienci chwalą lokal nie tylko za bardzo dobrą pizzę, ale również za świetny wystrój i lokalizację. - Niesamowita restauracja, bardzo ciekawie urządzona, klimat kojarzy się faktycznie z nazwą Tutti Santi czyli Wszyscy Święci. Warto tam zajrzeć nie tylko z powodu wystroju wnętrza,  ale także przemiłej obsługi oraz bardzo smacznych posiłków. Lokalizacja też jest świetna, bo w samym sercu Gorzowa, przy Katedrze - pisze Kasia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości