Dziura na dziurze…

29 stycznia 2018, 19:08, red
fot. Askana Taxi
Ulica Sikorskiego pomimo tego, że była remontowana kilka lat temu, to jest już w fatalnym stanie. Najgorzej jest w okolicy parku Wiosny Ludów. Niestety mieszkańcy Gorzowa na remont nawierzchni muszą poczekać aż do momentu, kiedy władze miasta rozpoczną pracę przy przebudowie drogi wraz z deptakiem.

Wiele razy do naszej redakcji portalu gorzowianin.com pisali kierowcy samochodów osobowych, którzy są po prostu wkurzeni stanem nawierzchni ul. Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Młyńską do ul. Kosynierów Gdyńskich. Kierowcy skarżyli się na dziury sporych rozmiarów oraz odpadające kawałki asfaltu, które stwarzają niebezpieczeństwo i mogą uszkodzić auto.

W imieniu mieszkańców, radny Grzegorz Musiałowicz zwrócił się do prezydenta Gorzowa z pytaniem kiedy i w jakim zakresie zostaną podjęte prace remontowe celem naprawy zdegradowanej drogi i wyeliminowania zagrożenia.

Niestety zniszczona jezdnia nie zostanie naprawiona, ponieważ prace po prostu nie opłacają się miastu. A wszystko przez to, że jeszcze w tym roku cała ul. Sikorskiego na odcinku od Warszawskiej do Dworcowej zostanie przebudowana. Chodzi tutaj o gruntowną modernizację drogi wraz z budową deptaka koło katedry. To dla miasta jest teraz najważniejsza inwestycja.

Urzędnicy jednak zapewniają, że do czasu przebudowy ul. Sikorskiego będą prowadzone roboty utrzymaniowe.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości