Pizza Hut wraca do Gorzowa

21 czerwca 2017, 18:33
Po drodze do domu, pracy czy szkoły – Pizza Hut Express, która niebawem na stałe zagości w galerii Askana ma odpowiadać aktualnym trendom. Niewielki, ponad 60-metrowy lokal powstanie w III kwartale 2017 roku.

O tym, że w do Gorzowa wróci ta znana marka, pisaliśmy 23 lutego w artykule pt. „Kultowa pizzeria wróci do Gorzowa?”. Wówczas prowadzone były rozmowy z najemcą i żadna ze stron nie chciała potwierdzić tej informacji. Teraz to pewne. Najemcy lokali otrzymali pismo, z którego wynika, że Pizza Hut Express wzbogaci ofertę nowej strefy restauracyjnej.

Pizza Hut Express jest odpowiedzią na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i szybko podaną pizzę z pieca. Co więcej, każdy gość lokalu będzie mógł śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy, do jej wypieku.

- Jako marka innowacyjna, która odpowiada na aktualne trendy, proponujemy klientom dodatkową okazję do zjedzenia swojej ulubionej pizzy: „po drodze” do domu, pracy lub na uczelnię, przygotowywaną ze świeżych składników, na oczach Gości w ciągu 5 minut. Na polskim rynku widać, że klientów szukających takiej oferty jest coraz więcej. Przede wszystkim z myślą o nich tworzymy Pizza Hut Express — mówił w wywiadzie prasowym Damian Rybak, Brand President marki Pizza Hut.

Pizza Hut Express w całej Polsce oferuje pięć najpopularniejszych smaków. Podobnie będzie zapewne i w Gorzowie. W menu Pizza Hut Express znajdziemy: margeritę, pepperoni, hawajską, farmerską i prosciutto z ruccolą. Wszystkie pizze będą podawane na klasycznym, cienkim cieście. Będzie też możliwość skomponowania własnej pizzy z wybranych przez siebie składników.

Nie podano dokładnej daty uruchomienia pizzerii. Wiadom tylko, że kultową pizzę będzie można kupić w III kwartale 2017 roku, czyli między lipcem a wrześniem. W strefie restauracyjnej ma także powstać restauracja Olimp, czyli jedzenie na wagę.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości