Wiadomości

Pizza Hut wraca do Gorzowa

21 czerwca 2017, 18:33
Po drodze do domu, pracy czy szkoły – Pizza Hut Express, która niebawem na stałe zagości w galerii Askana ma odpowiadać aktualnym trendom. Niewielki, ponad 60-metrowy lokal powstanie w III kwartale 2017 roku.

O tym, że w do Gorzowa wróci ta znana marka, pisaliśmy 23 lutego w artykule pt. „Kultowa pizzeria wróci do Gorzowa?”. Wówczas prowadzone były rozmowy z najemcą i żadna ze stron nie chciała potwierdzić tej informacji. Teraz to pewne. Najemcy lokali otrzymali pismo, z którego wynika, że Pizza Hut Express wzbogaci ofertę nowej strefy restauracyjnej.

Pizza Hut Express jest odpowiedzią na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i szybko podaną pizzę z pieca. Co więcej, każdy gość lokalu będzie mógł śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy, do jej wypieku.

- Jako marka innowacyjna, która odpowiada na aktualne trendy, proponujemy klientom dodatkową okazję do zjedzenia swojej ulubionej pizzy: „po drodze” do domu, pracy lub na uczelnię, przygotowywaną ze świeżych składników, na oczach Gości w ciągu 5 minut. Na polskim rynku widać, że klientów szukających takiej oferty jest coraz więcej. Przede wszystkim z myślą o nich tworzymy Pizza Hut Express — mówił w wywiadzie prasowym Damian Rybak, Brand President marki Pizza Hut.

Pizza Hut Express w całej Polsce oferuje pięć najpopularniejszych smaków. Podobnie będzie zapewne i w Gorzowie. W menu Pizza Hut Express znajdziemy: margeritę, pepperoni, hawajską, farmerską i prosciutto z ruccolą. Wszystkie pizze będą podawane na klasycznym, cienkim cieście. Będzie też możliwość skomponowania własnej pizzy z wybranych przez siebie składników.

Nie podano dokładnej daty uruchomienia pizzerii. Wiadom tylko, że kultową pizzę będzie można kupić w III kwartale 2017 roku, czyli między lipcem a wrześniem. W strefie restauracyjnej ma także powstać restauracja Olimp, czyli jedzenie na wagę.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości