Wiadomości

Powroty znad morza w korkach i wypadek [zdjęcia]

18 czerwca 2017, 17:15, red
To już miejmy nadzieje ostatnie dni, kiedy wracając znad morza musimy stać w korkach. Przed nami wakacje, a na S3 tradycyjnie korek. W czwartek był od Brzozowca w kierunku Gorzowa, teraz droga ekspresowa korkuje się od strony Marwic.

Jak informują nasi czytelnicy, obecnie korek rozpoczyna się na wysokości MOP Marwice. Od tego miejsca do zjazdu w Gorzowie (przy Małyszynie) kierowcy mają do pokonania jeszcze ponad 6 kilometrów. Odcinek ten pokonują w...45 minut.

Jest sposób, aby nie stać w korku. Wystarczy w Myśliborzu zjechać na tzw. „starą” trójkę i tą drogą dojechać do samego Gorzowa. Co prawda przy rondzie w okolicach TPV również poczekamy kilka minut, ale jest to o wiele lepsza alternatywa, niż jechanie drogą ekspresową.

AKTUALIZACJA

godz. 17.30 - Na trasie S3 na wysokości Santocka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych jadących w kierunku Gorzowa - zderzyły się tam skoda i KIA. Dwie osoby zostały ranne. Prawy pas jest przejezdny.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Wypadek na S3

1/5 Wypadek na S3

2/5 Wypadek na S3

2/5 Wypadek na S3

3/5 Wypadek na S3

3/5 Wypadek na S3

4/5 Wypadek na S3

4/5 Wypadek na S3

5/5 Wypadek na S3

5/5 Wypadek na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości