Wiadomości

Czy policjant kopał pijanego mężczyznę?

1 czerwca 2017, 12:25, red
Czy policjant podczas interwencji kopał leżącego człowieka? Nagranie zarejestrowane w Kłodawie przesłał do nas jeden z czytelników. Film trafił już do sieci a sprawą zajmuje się wydział kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji.

Interwencja policji miała miejsce w Kłodawie przy ulicy Gorzowskiej, tuż przy markecie Tesco w środę, 31 maja o godzinie 23. Jak relacjonuje nasz czytelnik, policjanci, którzy zostali wezwani do leżącego na ziemi pijanego mężczyzny mieli go kopać. Sytuacja ta uwieczniona jest na nagraniu z telefonu komórkowego. Widać jak dwóch policjantów stoi za murkiem lub płotem. W pewnym momencie jeden z nich wykonuje ruch, który wskazuje że policjant mógłby kopnąć leżącą na ziemi osobę.

Nagranie, które otrzymaliśmy od czytelnika przekazaliśmy do zespołu prasowego lubuskiej policji z prośbą o ustosunkowanie się do tego zdarzenia. - Sprawa została zgłoszona do komendanta wojewódzkiego policji, który to nakazał wydziałowi kontroli, aby ten przeprowadził kontrolę w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji. Funkcjonariusze z wydziału kontroli mają sprawdzić wszystkie notatki ze służby, przebieg kontroli oraz ustalą którzy policjanci dokonywali tej interwencji.

Nasz czytelnik dysponuje całym nagraniem. To co umieścił w sieci to jedynie jego fragment - Mam cały materiał od początku do końca w tym też pogróżki policjanta jeśli to udostępnię w internecie – pisze nasz czytelnik Patryk.

FINAŁ TEJ SPRAWY ZNAJDZIECIE TUTAJ.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości