Wiadomości

Gorzów zajmuje czołowe miejsce w wydatkach na remonty dróg

14 września 2021, 13:37
Portal Samorządowy przeanalizował wydatki majątkowe miast wojewódzkich na inwestycje drogowe w latach 2017-2021, które pochodziły z budżetu własnego, nie wliczając w to zewnętrzne dofinansowania. Jak się okazało, Gorzów znalazł się w czołówce miast wojewódzkich, jeżeli chodzi o największe nakłady finansowe na inwestycje drogowe.

Mężczyzna wskoczył do rzeki Warty. Uciekał przed policjantami [zdjęcia]

14 września 2021, 11:48
We wtorkowe przedpołudnie 18-letni mężczyzna wskoczył z brzegu bulwaru do rzeki Warty. Jak się okazało, uciekał przed policjantami, którzy chcieli go wylegitymować. Mężczyzna wyszedł na brzeg po drugiej stronie rzeki o własnych siłach i został zatrzymany przez policję.

Rejestracja główna gorzowskiego szpitala w nowym miejscu

14 września 2021, 09:42
Od wtorku 14 września rejestracja główna do poradni specjalistycznych Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie zostaje przeniesiona do budynku poczekalni głównej (naprzeciwko szpitala). Tam powinny się udawać wszystkie osoby, które chcą ustalić, zmienić lub odwołać termin wizyty w poradni.

Sejmikowe harce. Znów chcą odwołać marszałek Polak

14 września 2021, 07:14
Lubuscy politycy PiS-u przeżywają gorszy okres. Złożyli wniosek o odwołanie marszałek Polak, ale nie mają większości. To nie jest żaden chytry plan, ale polityczny cyrk. Wszystko przypomina rosyjski wynalazek wody w tabletkach – zrobili to, ale nie wiedzą, w czym ją rozpuścić.

Egzotyczne smaki znów w Gorzowie. Wracają Food Trucki!

13 września 2021, 15:10
Aby poznać egzotyczne smaki z różnych zakątków świata, wcale nie są potrzebne dalekie podróże. Wystarczy jedna - na Plac Grunwaldzki w Gorzowie. Tam już niebawem znów pojawią się znane wszystkim Food Trucki. Mobilne restauracje jeszcze raz w tym roku zabiorą mieszkańców Gorzowa i okolic w kulinarną podróż dookoła świata.

Ulica Kombatantów została zamknięta. Sprawdziliśmy, co się tam dzieje [zdjęcia]

13 września 2021, 15:00
W poniedziałek 13 września została zamknięta ul. Kombatantów od wysokości galerii handlowej do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej i Grota-Roweckiego. Wszystko przez to, że wykonawca chce zająć się ułożeniem warstwy ścieralnej asfaltu na całym remontowanym odcinku. W poniedziałkowe popołudnie póki co, trwały prace przygotowawcze.

Weź sprawy w swoje ręce i zdecyduj, co zostanie zrobione w Gorzowie

13 września 2021, 11:10
Trwa głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Mieszkańcy Gorzowa mogą głosować w czterech kategoriach, jednak najwięcej emocji wzbudza zawsze kategoria ogólnomiejska. Tym razem do wyboru jest sześć projektów, a wśród nich m.in. budowa placu do ćwiczeń wyczynowej jazdy fanów motoryzacji, odtworzenie dawnych zadrzewień w centrum miasta czy zielone ściany dla Gorzowa. Głosowanie trwa do 20 września.

Najlepsze zabiegi kosmetyczne na jesień - 5 jesiennych propozycji

13 września 2021, 11:07
Jesień jest idealnym czasem na regenerację i poprawę kondycji naszej skóry. W tym okresie jesteśmy mniej narażeni na działanie promieni słonecznych, a tym samym nasza skóra lepiej przyjmuje rekonwalescencję po zabiegową. Dlatego jesienią warto skorzystać z zabiegów upiększających, które znajdziemy w katalogu ofertowym salonów urody. Podpowiemy jakie zabiegi kosmetyczne warto zrobić jesienią.

Standy reklamowe – do czego mogą Ci się przydać?

13 września 2021, 11:06
Współczesna reklama wymaga wielu środków przekazu – to już nie tylko standardowy (lokalny, regionalny lub krajowy) spot radiowy czy telewizyjny, ale też baner w Internecie, albo… reklama „na żywo”. Do takiej formy przedstawiania swojego przedsiębiorstwa na pewno najlepiej przydadzą się standy reklamowe. Czym są i kiedy możesz je użyć?

Niekończący się remont ul. Sosnkowskiego [zdjęcia]

13 września 2021, 09:40
Mieszkańcy ul. Sosnkowskiego ucieszyli się, kiedy została ogłoszona informacja o remoncie ich osiedlowej uliczki. Wydawałoby się, że inwestycja zostanie zrealizowana bez żadnych problemów w terminie. Jednak droga, która powinna być gotowa do końca lipca, wciąż nie została wyremontowana, a prace nada trwają, na co skarżą się mieszkańcy.


Fotoreportaże