Wiadomości

Potrącenie pieszego przez kierowcę BMW [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 22:49
W sobotni wieczór doszło do poważnie wyglądającego potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki BMW przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Ranny mężczyzna z obrażeniami głowy i nóg został zabrany do szpitala.

Pociągiem do Pszczewa. Polregio zaprasza na niezapomnianą przejażdżkę

19 czerwca 2021, 20:37
Uwaga podróżnicy! Lubuskie Polregio zaprasza na niezapomnianą przygodę pociągiem. Po raz czwarty uruchomione zostaną jednorazowe połączenia do najpiękniejszych zakątków województwa. W tym roku trzy wyjazdy odbędą się z Gorzowa.

"Queen kameralnie", czyli Dobry Wieczór Gorzów [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 20:08
W sobotni wieczór rozpoczęły się kolejne wydarzenia w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekał koncert "Queen kameralnie" oraz "Stand up przy fortepianie". Pomimo upału, mieszkańcy Gorzowa licznie zgromadzili się na Starym Rynku.

Kierowco, uważaj na pana Piotra z psem przewodnikiem

19 czerwca 2021, 17:45
W mediach społecznościowych pojawił się apel mieszkanki Gorzowa, która prosi kierowców, aby byli wyrozumiali dla jej męża Piotra, który jest niewidomy i porusza się po os. Górczyn i Manhattan z psem przewodnikiem. Mężczyzna w ubiegłym roku stracił wzrok w wypadku, ale przy pomocy Hildy, czyli psa przewodnika stara się żyć normalnie i poruszać się po mieście.

Miasto dołożyło brakujące 2 mln zł. Ulica Słoneczna zostanie przebudowana

19 czerwca 2021, 17:16
Przez miesiąc władze Gorzowa zastanawiały się czy dołożyć brakujące niespełna 2 mln zł i rozstrzygnąć przetarg na przebudowę ul. Słonecznej. Ostatecznie miasto zdecydowało, że dołoży pieniądze i wybierze wykonawcę. Przebudowa ul. Słonecznej będzie kosztowała ponad 6 mln zł.

Jedziecie nad morze? Na S3/A6 jak zwykle korek

19 czerwca 2021, 12:51
Wybieracie się nad morze Bałtyckie? Jesteście w trasie? Na bieżąco informujemy Was o tym, co dzieje się na popularnej S3 i A6 na trasie z Gorzowa do samego morza. Obserwujemy nie tylko drogi szybkiego ruchu, ale też drogi alternatywne.

Kobieta pod wpływem amfetaminy wskoczyła do Warty

19 czerwca 2021, 10:51
W sobotę 19 czerwca po godz. 1 w nocy służby zostały postawione na nogi, ponieważ do rzeki Warty wskoczyła kobieta. Jak się okazało, 28-latka będąca pod wpływem amfetaminy chciała przepłynąć rzekę wpław. Została zatrzymana przez policję, ponieważ miała do odbycia karę 12 miesięcy pozbawienia wolności.

Zderzenie sześciu aut na S3 koło Gorzowa [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 09:21
W sobotni poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości Karnina doszło do trzech zdarzeń drogowych, w których uczestniczyło łącznie sześć samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana, trafiła do szpitala. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Hulajnogi w Gorzowie. Droga zabawka, czy dobra alternatywa?

18 czerwca 2021, 23:09
Sprawdziliśmy na własnej skórze, czy hasła reklamowe tych, którzy wynajmują nam hulajnogi, to „pic na wodę”, czy może szczera prawda? Krótka podróż do centrum miasta kosztowała nas więcej, niż jednorazowy, normalny bilet tramwajowy. Na hulajnogę nie musimy czekać, bo ona czeka na nas.

Polewaczki wyjechały na ulice Gorzowa [zdjęcia]

18 czerwca 2021, 20:31
W piątkowe popołudnie upał nie odpuszczał, dlatego też na ulice Gorzowa wyjechały polewaczki, które zraszały wodą rozgrzaną jezdnię. Na polewaniu asfaltu wodą korzystają wszyscy - kierowcy mogą jeździć po schłodzonej jezdni, a piesi nie muszą martwić się o wdychanie kurzu i pyłków.


Fotoreportaże


x