Wiadomości

Mieszkańcom Zawarcia przeszkadza głośna muzyka. Wartownia zostanie ogrodzona!

21 czerwca 2022, 19:30
W piątek 24 czerwca na Wale Okrężnym w Gorzowie ponownie rusza Wartownia. Mieszkańcy Zawarcia, którym przeszkadza głośna muzyka domagali się zaniechania organizowania Wartowni lub zmiany miejsca imprezy. Ich sprzeciw sprawił, że teren zostanie ogrodzony 150 mauzerami, czyli pojemnikami wypełnionymi wodą. To ma zneutralizować poziom hałasu.

Gorzów: Dojazd do działek na os. Leśnym zostanie utwardzony

21 czerwca 2022, 16:52
Dla osób, które do tej pory kupiły działki budowlane na nowym osiedlu Leśnym w Gorzowie największym wyzwaniem był dojazd do posesji. Wszystko przez do, że ul. Sosnowej nie został zapewniony dojazd do poszczególnych działek. Teraz miasto zamierza utwardzić poszczególne ulice, tak aby mieszkańcy mogli dojechać do swoich posesji.

Podwyżka cen biletów MZK zdjęta z sesji! Prezydent wycofał uchwałę

21 czerwca 2022, 13:19
Projekt uchwały dotyczący podwyżki cen biletów za przejazdy komunikacją miejską zostanie zdjęty z porządku obrad Sesji Rady Miasta Gorzowa, która odbędzie się w środę 22 czerwca. Taka decyzja została ogłoszona podczas wtorkowego posiedzenia komisji budżetu i finansów.

Gorzów: Protestują przeciwko podwyżce cen biletów MZK

21 czerwca 2022, 11:44
Radni mają zająć się uchwałą w sprawie podwyżki cen biletów MZK, przez co bilet normalny miałby kosztować 4 zł zamiast 3 zł, a ulgowy 2 zł zamiast 1,5 zł. Droższym biletom sprzeciwiają się nie tylko mieszkańcy Gorzowa i część radnych, ale również Lubuska Lewica, która zbiera podpisy pod petycją „NIE dla podwyżek cen biletów w Gorzowie”.

Miasto będzie pomagać uchodźcom z Ukrainy do końca roku

21 czerwca 2022, 10:11
Podczas środowej Sesji Rady Miasta Gorzowa, radni zajmą się podjęciem uchwały w sprawie przedłużenia pomocy dla obywateli Ukrainy. Miasto miało pomagać uchodźcom do 30 czerwca, jednak władze Gorzowa zdecydowały się na przedłużone pomocy 31 grudnia 2022 roku.

Wulkanolodzy na Teneryfie uspokajają. Nie ma powodu do obaw

20 czerwca 2022, 20:10
Nie ma powodów do obaw, chociaż należy pamiętać, że Teneryfa to wyspa wulkaniczna. Władze tej kanaryjskiej wyspy uspokajają mieszkańców i turystów, którzy chcą spędzić wakacje na wyspie.

Samoobsługowa i całodobowa siłownia w Gorzowie. Znamy datę otwarcia

20 czerwca 2022, 19:45
W lipcu przy ul. Walczaka w Gorzowie zostanie otwarta nowoczesna siłownia Just Gym, która będzie czynna całą dobę przez 365 dni w roku. Przestrzeń siłowni będzie podzielona na 12 stref użytkowych, a do środka wejdziemy na odcisk palca. To będzie całkowita nowość w Gorzowie.

Mieszkańcy sprzeciwiają się wycince drzew. Zebrali ponad 2 tys. podpisów pod petycją

20 czerwca 2022, 19:16
Wzdłuż rzeki Kłodawki pod topór mają pójść 43 drzewa. Mieszkańcy, którzy sprzeciwiają się tej wycince, zbierali podpisy pod petycją. Przez 3 tygodnie udało się zebrać ponad 2 tys. podpisów. Pismo trafiło właśnie do prezydenta Gorzowa.

Czy potrzebujesz sklepu internetowego?

20 czerwca 2022, 12:25
Sklep internetowy to nie tylko wizerunek firmy, ale przede wszystkim narzędzie automatyzujące i ułatwiające sprzedaż. Jeśli dopiero zaczynasz i masz wątpliwości zastanów się czy to, co zamierzasz oferować wymaga takiego właśnie oprogramowania.

Jakie znaczenie ma event marketing dla Twojej firmy?

20 czerwca 2022, 11:37
Event marketing to skuteczne narzędzie, które spełnia wiele służących biznesowi zadań: pomaga budować pozytywny wizerunek firmy, wpływa na rozpoznawalność marki czy produktu i pozwala na efektywną komunikację z klientem. W niniejszym artykule wyjaśniamy, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie organizacja eventów.


Fotoreportaże