Wiadomości

Poranny kocioł w Gorzowie. Zawinił zepsuty autobus

11 maja 2021, 08:21
We wtorkowy poranek, kierowcy podróżujący po drogach w Gorzowie nie mieli łatwo. W godzinach największego szczytu komunikacyjnego, czyli przed godziną 8, tuż przy rondzie Santockim doszło do awarii autobusu liniowego.

Dobry Wieczór Gorzów! To będzie lato pełne koncertów

10 maja 2021, 20:29
Drugi rok z rzędu nie odbędą się Dni Gorzowa. Dlatego też miasto po raz kolejny postanowiło zorganizować cykl wydarzeń kulturalnych w ramach „Dobry wieczór Gorzów”. Koncerty na Starym Rynku ruszą w sobotę 29 maja i potrwają do końca września.

Totalny chaos w lubuskiej kolei. Popsute lokomotywy i odwoływane pociągi

10 maja 2021, 20:00
Trudne czasy nastały dla pasażerów komunikacji publicznej w północnej części lubuskiego. Od kilka dni notorycznie psują się tzw. kioski, czyli zmodernizowane lokomotywy spalinowe, które na trasie z Gorzowa do Zbąszynka ciągną wagony do łączników z Polską. Nie lepiej z pociągami regionalnymi. Tu opóźnienia są na porządku dziennym.

Okólna do przebudowy. Ale tylko 200 metrów [zdjęcia]

10 maja 2021, 18:30
Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się przebudową fragmentu ul. Okólnej. Miasto czeka na zgłoszenia firm do 25 maja. Prace obejmą odcinek od ul. Pomorskiej do ul. Teresy Marii Klimek. Wykonawca będzie miał 5 miesięcy za realizację inwestycji.

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną kobietę. Kierująca renault miała 4,2 promila!

10 maja 2021, 11:08
To już drugi raz, kiedy zatrzymana przez policjantów 38-letnia kobieta miała w swoim organizmie ponad 4 promile alkoholu. W miniony weekend kierująca renault uderzyła w krawężnik i uszkodziła koło. Okazało się, że miała w swoim organizmie 4,2 promila alkoholu. Mało tego, kobieta złamała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Ruszają Pierwsze Komunie Święte. Ile dać w kopercie na komunię?

8 maja 2021, 19:37
"Ile dać na komunię?" - to pytanie w ostatnim czasie bardzo często pojawia się w wyszukiwarkach oraz na forach internetowych. Zazwyczaj padają odpowiedzi, że tyle, na ile nas stać. Jednak taka odpowiedź nikogo nie satysfakcjonuje. Zatem ile powinno się włożyć do koperty, jeżeli jest się chrzestnym, a ile kiedy jest się bliższą lub dalszą rodziną?

Gorzów chce kupić kolejne niskopodłogowe tramwaje

7 maja 2021, 12:14
Władze Gorzowa wspólnie z Miejskim Zakładem Komunikacji planują zakup kolejnych, nowych tramwajów. Tym razem w planach jest zakup 8 niskopodłogowych pojazdów. Miasto stara się obecnie o dofinansowanie na ten cel

Mężczyzna ukradł laptopa z zaparkowanego samochodu. Kto rozpoznaje złodzieja? [film]

6 maja 2021, 15:13
Policjanci z Gorzowa proszą o pomoc w rozpoznaniu złodzieja, który w czwartek 29 kwietnia ukradł laptopa z samochodu zaparkowanego przy ul. Mickiewicza 27. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z nagrania, proszony jest o kontakt z policją.

Rozbili opla o drzewo. Pijany kierowca został, pasażerowie uciekli

6 maja 2021, 12:52
W czwartek w nocy w miejscowości Wysoka doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki opel. Jak się okazało, kierowca będąc pod wpływem alkoholu uderzył autem w drzewo. W pojeździe podróżowały jeszcze dwie osoby, które uciekły z miejsca zdarzenia.

Pijani mężczyźni napadli na Żabkę. Ukradli alkohol i uciekli

6 maja 2021, 11:40
W środowy wieczór doszło do napadu na Żabkę przy ul. Czartoryskiego w Gorzowie. Dwóch mężczyzn weszło do sklepu, ukradło alkohol i uciekło. Pracownica sklepu próbowała zatrzymać jednego z mężczyzn, ale ten odepchnął kobietę, tak że ta upadła w krzaki. Policjanci zatrzymali złodziei, którzy jak się okazało, byli pijani. 37-letni mężczyzna usłyszy zarzut kradzieży z rozbojem. Natomiast 29-letni mężczyzna usłyszy zarzut kradzieży.


Fotoreportaże


x