Wiadomości

Mega doznania na mega karuzeli. "Sokowirówka" na gorzowskiej Wartowni [film i zdjęcia]

12 września 2021, 18:12
Co prawda rozpędza się dość długo, ale jak już osiągnie swoją maksymalną prędkość, to naprawdę robi wrażenie. Przedstawiamy Wam kolejną ekstremalną karuzelę, która zawitała do Gorzowa.

Niedzielne zakupy w Gorzowie, czyli które sklepy są otwarte?

12 września 2021, 14:51
Według naszych wyliczeń, w Gorzowie w niedzielę czynnych jest sześć sklepów sieci Biedronka i tylko jeden sklep Lidl. Już wcześniej w niedzielę niehandlowe czynne były markety Intermarche, a całkiem niedawno do długiej listy placówek pocztowych dołączył Kaufland.

Kierujący fordem zderzył się czołowo z ciężarówką. Uciekł pieszo z miejsca zdarzenia

12 września 2021, 10:32
W niedzielę w nocy przy ul. Kasprzaka doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki ford i pojazdu ciężarowego. Tuż po zdarzeniu, kierowca forda porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca wypadku. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, trwają czynności w tej sprawie.

Seria wypadków w Gorzowie i okolicach

11 września 2021, 16:23
W sobotnie popołudnie doszło do serii wypadków w Gorzowie oraz w okolicach. Najpierw doszło zderzenia policyjnego radiowozu i fiata na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i Żwirowej. Następnie na Osiedlu Poznańskim zderzył się peugeot i volkswagen. Z kolei w Jeninie doszło wypadku z udziałem forda i renault, a na trasie S3 kierująca mercedesem zderzyła się z busem, a następnie uderzyła w barierki.

Policjanci jechali na interwencję. Na skrzyżowaniu zderzyli się z fiatem [zdjęcia]

11 września 2021, 14:58
W sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Roosevelta i Słowiańskiej w Gorzowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z osobowym fiatem. Oznakowany radiowóz jechał na interwencję – miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Pod opiekę pogotowia został przekazany jeden z policjantów.

Stopa bezrobocia w dół, ale co trzecia osoba jest długotrwale bezrobotna

11 września 2021, 12:06
Utrwala się trend spadkowy dotyczący osób bez pracy w Gorzowie. Pod koniec ubiegłego roku stopa bezrobocia w naszym mieście wynosiła 4%. Natomiast według najnowszego raportu Wojewódzkiego Urzędu Pracy stopa bezrobocia w Gorzowie pod koniec sierpnia wynosiła 3,1%. Jak wynika z danych urzędu, co trzecia zarejestrowana osoba jest długotrwale bezrobotna.

Będzie się działo: Weekendowe atrakcje w Gorzowie i okolicach

11 września 2021, 11:56
Hologramowy cyrk w Gorzowie i kolejne koncerty z cyklu "Dobry wieczór Gorzów" - to w naszym mieście. A w okolicach Święto Pieczonego Ziemniaka i wielkie gotowanie w Witnicy.

Podróż pociągiem do Gdyni jest jak loteria. Nigdy nie wiesz, czy dojedziesz do celu

11 września 2021, 11:36
Prawdziwą jazdę bez trzymanki zafundował pasażerom pociągu TLK Kociewie nasz narodowy przewoźnik. Ci, którzy chcieli dostać się bezpośrednim, porannym pociągiem do Trójmiasta czekało kilka przesiadek.

IMGW ostrzega przed burzami z gradem

10 września 2021, 16:00
W piątek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem, którym będą towarzyszyć intensywne opady deszczu. Alter pierwszego stopnia dotyczy całego województwa i obowiązuje od piątkowego popołudnia aż do nocy.

Remont Kombatantów na finiszu. Droga zostanie zamknięta na trzy dni

10 września 2021, 12:15
Z dwutygodniowym poślizgiem zakończą się prace przy przebudowie ul. Kombatantów. Wykonawca ostatnie roboty związane z układaniem warstwy ścieralnej przeprowadzi przy całkowitym zamknięciu dla ruchu remontowanego odcinka. To oznacza utrudnia dla kierowców i objazdy autobusów MZK.


Fotoreportaże