12-latek znów zaatakował swoją matkę

28 marca 2017, 07:00, aw
fot. Polsat News
Dramatyczne sceny rozegrały się po raz kolejny w domu jednorodzinnym w Nowinach Wielkich koło Gorzowa. 12-letni Paweł ponownie zaatakował swoją matkę, tym razem młotkiem i uciekł z domu.

Wszystko działo się w poniedziałkowy wieczór 27 marca przy ul. Asfaltowej w Nowinach Wielkich. Tam doszło do ataku 12-letniego Pawła na swoją matkę, panią Marzenę. To nie pierwsze tego typu zachowanie chłopca wobec kobiety. W grudniu 2016 roku – 11-letni wówczas Paweł rzucił się na swoją matkę z siekierą.

Tym razem, agresywny chłopiec uderzył panią Marzenę młotkiem. Tuż po ataku, dziecko wybiegło z domu i uciekło w pobliskie pola – schemat był taki sam jak w grudniu.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie oraz kilka policyjnych radiowozów. Policjanci przez około dwie godziny szukali chłopca. Odnaleźli go w okolicach domu na polu. Dziecko trafiło pod opiekę pogotowia i noc spędziło w szpitalu na obserwacji. Wiadomo, że chłopiec zostanie umieszczony w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze.

Paweł jest najstarszym dzieckiem pani Marzeny – kobieta ma jeszcze trójkę dzieci o które się boi ze względu na agresywnego syna. Jak przyznaje, chłopiec już od dłuższego czasu sprawił problemy wychowawcze – nie tylko w domu, ale również w szkole do której uczęszczał. Chłopiec nie radził sobie z emocjami i nie potrafił pokonywać problemów, przez co coraz bardziej stawał się agresywny. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości