Wiadomości

11-latek zaatakował siekierą matkę

7 grudnia 2016, 20:52, Anna Warchoł
Do rodzinnej awantury doszło w Nowinach Wielkich niedaleko Gorzowa. 11-letni chłopczyk pokłócił się ze swoją mamą i zaatakował ją. Dziecko uciekło z domu. szukała go policja.

Wszystko działo się w środowe popołudnie około godz. 18 w Nowinach Wielkich niedaleko Gorzowa. W jednym z domów doszło do rodzinnej awantury.

- Doszło tam do kłótni pomiędzy 11-letnim dzieckiem, a jego matką. Po awanturze chłopiec uciekł z mieszkania – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć portalowi gorzowianin.com – chłopiec zaatakował swoją matkę siekierą. Wtedy dziecko wybiegło z domu. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania 11-latka. Kobiecie na szczęście nic się nie stało.

- Dziecko zostało odnalezione po ponad dwóch godzinach przez policjantów z Witnicy. Teraz będą wyjaśniane okoliczności całego zajścia. Będziemy również sprawdzać czy wcześniej dochodziło w tym domu do awantur- komentuje Kimet.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości