Moment wypadku zarejestrowała kamera [film]

27 marca 2017, 21:09, aw
fot. Pomoc Drogowa Fix Car
Rozpędzony fiat ducato wjeżdża na rondo Górczyńskie w Gorzowie i tam zderza się z volkswagenem passatem. Wszystko nagrała kamera zamontowana w samochodzie jednego z czytelników.

O zdarzeniu na rondzie Górczyńskim już informowaliśmy w tekście Zderzenie volkswagena i fiata.

Natomiast do naszej redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Przemysław, który w swoim aucie miał zamontowany wideorejestrator i moment wypadku nagrała jego samochodowa kamera.

Na nagraniu wyraźnie widać jak kierowca fiata ducato pędzi ulicą Piłsudskiego w stronę ronda Górczyńskiego i po drodze wyprzedza parę innych aut. Tuż przed wjazdem na rondo, zmienia pas z lewego na prawy i bez żadnego zatrzymania zderza się z volkswagenem passatem, który jest już na skrzyżowaniu. Co ciekawe, na filmie również widać, że kierowca volkswagena wcale nie jechał wolno. 23-latek widzą fiata ducato wjeżdżającego na rondo nawet się nie zatrzymał i wbił się swoim volkswagenem w bok fiata.

Ranny został kierowca passata, który trafił do gorzowskiego szpitala. Z kolei 60-latek kierujący fiatem dostał mandat oraz punkty karne. Policjanci pracowali na miejscu kilka godzin, aby ustalić dokładne przyczyny wypadku.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->