Wiadomości

Zderzenie volkswagena i fiata [zdjęcia]

27 marca 2017, 14:27, aw
fot. Pomoc Drogowa Fix Car
Do wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Zderzył się tam volkswagen passat i fiat ducato. Ranna została jedna osoba.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Fix Car.

Do wypadku z udziałem volkswagena passata i fiata ducato doszło przed godz. 14 na rondzie Górczyńskim. Kierowca volkswagena passata jechał ul. Górczyńską od strony ul. Wyszyńskiego, natomiast fiat ducato poruszał się ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Czartoryskiego.

- Dojeżdżając do ronda, 60-letni kierowca fita ducato nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia ze znajdującym się już na rondzie volkswagenem passatem – opowiada Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki.

60-latkowi kierującemu fiatem nic się nie stało, natomiast ranny został 23-latek poruszający się passatem. Mężczyzna trafił do gorzowskiego szpitala. Kierowcy przejeżdżający przez rondo Górczyńskie muszą liczyć się z utrudnieniami.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

1/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

2/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

2/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

3/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

3/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

4/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

4/4 Wypadek na rondzie Górczyńskim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości