Czytelniczka ostrzega przed pedofilem

25 marca 2017, 17:17, aw
Przykłada nóż do szyi i zaciąga w krzaki – tak ma działać gwałciciel, który zaatakował do tej pory trzech chłopców w Gorzowie. Sprawę nagłaśnia jedna z czytelniczek.

Do naszej redakcji portalu gorzowianin.com zwróciła się pani Katarzyna z prośbą o pomoc w nagłośnieniu sprawy. Chodzi o pedofila, który ma atakować samotnie idących chłopców. - Podobno zaatakował już trzy razy. Ludzie muszą się dowiedzieć, bo policja nie może go namierzyć – podkreśla pani Katarzyna.

Do jednej z takich sytuacji miało dojść w piątek 24 marca na terenie Gorzowa. Według nieoficjalnych informacji było to osiedle Dolinki. O zdarzeniu opowiedział tata pani Katarzyny. - Mój ojciec był wstrząśnięty tym, jak jego koledzy opowiadali mu o ratowaniu młodego zgwałconego chłopaka. Pedofil swoje ofiary zachodzi od tyłu, przykładając nóż do szyi, a następnie zaciąga w krzaki. Atakuje tylko samotnie idących chłopców i często czai się na nich w krzakach z których wyskakuje. Ten człowiek jest bardzo wprawiony w tym co robi, bo wie, jak uniknąć bycia złapanym na kamerze – opowiada czytelniczka Katarzyna.

Do tego typu ataków miało dojść aż 3 razy. Sprawa została zgłoszona na policję. - Tak, potwierdzam, że otrzymaliśmy od policji zgłoszenie, że doszło do takiego zdarzenia - powiedział w wywiadzie dla Gazety Lubuskiej Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości