Wiadomości

Czytelniczka ostrzega przed pedofilem

25 marca 2017, 17:17, aw
Przykłada nóż do szyi i zaciąga w krzaki – tak ma działać gwałciciel, który zaatakował do tej pory trzech chłopców w Gorzowie. Sprawę nagłaśnia jedna z czytelniczek.

Do naszej redakcji portalu gorzowianin.com zwróciła się pani Katarzyna z prośbą o pomoc w nagłośnieniu sprawy. Chodzi o pedofila, który ma atakować samotnie idących chłopców. - Podobno zaatakował już trzy razy. Ludzie muszą się dowiedzieć, bo policja nie może go namierzyć – podkreśla pani Katarzyna.

Do jednej z takich sytuacji miało dojść w piątek 24 marca na terenie Gorzowa. Według nieoficjalnych informacji było to osiedle Dolinki. O zdarzeniu opowiedział tata pani Katarzyny. - Mój ojciec był wstrząśnięty tym, jak jego koledzy opowiadali mu o ratowaniu młodego zgwałconego chłopaka. Pedofil swoje ofiary zachodzi od tyłu, przykładając nóż do szyi, a następnie zaciąga w krzaki. Atakuje tylko samotnie idących chłopców i często czai się na nich w krzakach z których wyskakuje. Ten człowiek jest bardzo wprawiony w tym co robi, bo wie, jak uniknąć bycia złapanym na kamerze – opowiada czytelniczka Katarzyna.

Do tego typu ataków miało dojść aż 3 razy. Sprawa została zgłoszona na policję. - Tak, potwierdzam, że otrzymaliśmy od policji zgłoszenie, że doszło do takiego zdarzenia - powiedział w wywiadzie dla Gazety Lubuskiej Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej.  

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości