Wiadomości

Koncerty na fali z Sylwią Grzeszczak i Varius Manx

16 marca 2017, 16:08, Anna Warchoł
facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial
Na początku czerwca w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się święto miasta. Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić dwie pierwsze gwiazdy, które wystąpią na scenie w amfiteatrze.

Czerwiec, to początek koncertów plenerowych w całym kraju. Również w naszym regionie będzie w czym wybierać. Jeżeli ktoś nie lubi zespołów disco polo, które wystąpią 2 czerwca w Deszcznie, to powinien wybrać się do Kostrzyna nad Odrą.

Tam w dniach 2-3 czerwca odbędzie się święto miasta pod hasłem „Kostrzyn na Fali”. Oprócz koncertów, będzie szereg innych atrakcji. Jednak wiadomo, że to właśnie występy artystów przyciągają największą ilość ludzi. A koncerty zapowiadają się bardzo ciekawie.

W piątek 2 czerwca w kostrzyńskim amfiteatrze wystąpi znany wszystkim polski zespół rockowy Varius Manx z wokalistką Kasią Stankiewicz. Artyści wydali do tej pory 10 albumów, a najpopularniejszymi piosenkami są „Piosenka księżycowa”, „Ruchome piaski” czy też „Zamigotał świat”.

Z kolei w sobotę 3 czerwca wystąpi niekwestionowana księżniczka muzyki pop Sylwia Grzeszczak. Niespełna 28-letnia artystka podbiła w ubiegłym rok serca wielu fanów piosenką „Tamta dziewczyna”. Teledysk do tej piosenki na popularnym serwisie YouTube obejrzało do tej pory ponad 67 mln wyświetleń. Młoda artystka ma na swoim koncie 4 albumy studyjne oraz wiele singli, które były numerami jeden na liście przebojów m.in. „Księżniczka”, „Małe rzeczy” czy „Pożyczony”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości