Napadł na Agatkę. Został w końcu zatrzymany [wideo]

27 lutego 2017, 12:33, aw
fot. czytelnik
Policjanci z Gorzowa zatrzymali mężczyznę, który tydzień temu napadł na sklep na osiedlu Staszica. Mężczyzna groził ekspedientce śrubokrętem, zabrał pieniądze oraz papierosy. 34-latek usłyszał już zarzuty.

Portal gorzowianin.com jako jedyny informował w poniedziałek 20 lutego o napadzie na sklep Agatka przy skrzyżowaniu ul. Asnyka i Grottgera na osiedlu Staszica.

Do zdarzenia doszło po godz. 18, kiedy w osiedlowym sklepie nie było nikogo oprócz ekspedientki. Wtedy mężczyzna wtargnął do środka i używając śrubokrętu groził kobiecie. Napastnik zażądał od kobiety pieniędzy oraz papierosów. Przestraszona kobieta wydała mężczyźnie 300 zł z kasy oraz paczkę papierosów, a ten uciekł ze sklepu.

Po kilku minutach przestraszona ekspedientka wezwała policję. Na miejsce przyjechały trzy patrole, które poszukiwały sprawcy napadu. W sklepie pojawili się również funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej aby zabezpieczyć ślady przestępstwa. - Ich doświadczenie i praca operacyjna doprowadziła do ustalenia personaliów podejrzanego. Kwestią czasu było jego zatrzymanie – podkreśla Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Złodziejem, który napadł na sklep okazał się 34-letni gorzowianin. Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju. Grozi mu od od 2 do 12 lat więzienia. Wobec 34-latka prokurator zastosował policyjny dozór.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości