Wiadomości

Zostań wolontariuszem WOŚP

10 listopada 2016, 10:29, aw
fot. archiwum
Wielki finał jubileuszowej 25. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia. Gorzów przygotowuje się do akcji i szuka wolontariuszy. W mieście będą działać trzy sztaby.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25. Jubileuszowa edycja akcji odbędzie się w niedzielę 15 stycznia w całym kraju. Również w Gorzowie odbędzie się finał WOŚP.

Aby to było możliwe potrzebni są wolontariusze. Dwa gorzowskie sztaby szukają osób, które chciałyby zostać wolontariuszami i pomóc. Łącznie ma być to około 500 osób.

Rekrutację prowadzi sztab mieszczący się w Zespole Szkół Gastronomicznych. Spotkania zaplanowano o godz. 16 w czwartek 10 listopada, wtorek 15 listopada i czwartek 17 listopada. Chętni mogą również zgaszać się w Klubie u Szefa przy ul. Chełmońskiego. Tam nabór odbędzie się 21 listopada. Jak podkreślają organizatorzy – wiek nie ma znaczenia, liczą się chęci i zaangażowanie.

W Gorzowie działa jeszcze trzeci sztab, mieści się w gimnazjum nr 9. Jednak nie ma żadnej oficjalnej informacji o naborze wolontariuszy.

Pieniądze zebrane podczas 25. Finału WOŚP zostaną przekazane na rzecz szpitalnych oddziałów ogólnopediatrycznych oraz na godną opiekę medyczną dla seniorów.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości