• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Licytacje WOŚP w Gorzowie. Chłopak do wzięcia lub zwiedzanie stadionu z Vaculikiem

26 stycznia 2024, 07:34, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie odbędzie się w Arenie Gorzów, gdzie zaplanowano licytacje i koncerty. Główna licytacja to voucher na wspólne przygotowanie śniadania z prezydentem Jackiem Wójcickim. Z kolei Krzysztof Korsak wystawił na licytację siebie jako chłopaka do wzięcia na... wykład. Dla fanów żużla będzie natomiast do wylicytowania zwiedzanie stadionu z Martinem Vaculikiem.

W niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zagra dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

32. Finał WOŚP w Gorzowie. WOŚP w Gorzowie odbędzie się w Arenie Gorzów

W tym roku finałowe granie w Gorzowie odbędzie się w Arenie Gorzów, gdzie w godz. 14-22 na scenie będą prowadzone licytacje, w tym te główne, m.in. fantów od Jurka Owsiaka czy prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego. Ponadto na scenie zaprezentują się lokalne zespoły muzyczne i taneczne. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pidżama Porno. Cały program finału WOŚP w Gorzowie znajdziesz tutaj.

WOŚP w Gorzowie. Jakie licytacje przygotowano na WOŚP w Gorzowie?

Znamy już najciekawsze fajny, które będą licytowane na scenie podczas finału WOŚP w Arenie Gorzów oraz te, których licytacje już trwają na Allegro.

Główna licytacja to voucher na wspólne przygotowanie śniadania z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim. A co pysznego przygotuje prezydent Wójciki? Będą to jajka po turecku, czyli jajka sadzone na jogurcie greckim z nutą chili. Prezydencka licytacja odbędzie się w niedzielę w bloku licytacji w godz. 19-19.55.

Z kolei Krzysztof Korsak wystawił na licytację siebie jako chłopaka do wzięcia na... wykład. - Mogę zrobić wykład Tobie, Twojej firmie albo po prostu wybranej przez Ciebie szkole czy instytucji. Przykładowa tematyka: jak poradzić sobie z każdą negatywną opinią (psychologia hejtu), jak żyć, by się nie zmarnować (psychologia motywacji, nawyków, szczęścia) oraz jak osiągnąć spokój we własnej firmie (psychologia biznesu) – opisuje gorzowianin. Aktualna cena licytacji na Allegro to 4550 zł.

Wśród licytacji na Allegro, które cieszą się dużą popularnością, jest również pieczony dzik od Koła Łowieckiego Bory Lubuskie. - Licytacja dotyczy upieczonego dzika w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Do tego w zestawie dołączone będą dwa bochenki dużego, tradycyjnego chleba upieczonego w piekarni w Deszcznie oraz trzy litry sosu jogurtowo-czosnkowego - informuje koło łowieckie. Aktualna cena licytacji 2125 zł.

Natomiast na scenie w Arenie Gorzów nie zabraknie ciekawych propozycji dla fanów żużla. Będzie można zwiedzić stadion żużlowy im. Edwarda Jancarza, w tym miejsc niedostępnych dla kibiców razem z Martinem Vaculikiem. Zagrać w golfa razem Szymonem Woźniakiem i Andersem Thomsenem czy zrobić zakupy za kwotę 500 zł w wybranym Sklepie Polskim z Oskarem Fajferem.

Ponadto wśród fantów znajdzie się kosz regionalnych smakołyków od wojewody lubuskiego Marka Cebuli, okulary od Jurka Owsiaka, płytka ceramiczna z Paradyża, koszulka reprezentacji Polski w piłce siatkowej plażowej oraz reprezentacji Polski siatkarek.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości