Wiadomości

Chciał popełnić samobójstwo. Został uratowany

12 października 2016, 12:02, aw
fot. KWP
Przez dwa dni policjanci z Gorzowa szukali 58-latka, który chciał odebrać sobie życie. Ostatecznie mężczyzna został odnaleziony na bulwarze, tuż przed skokiem do Warty.

We wtorek informowaliśmy o poszukiwaniach 58-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego, który miał przebywać w Gorzowie. Według relacji bliskich, mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.

W akcję poszukiwawczą zostało zaangażowanych ponad 30 policjantów ze służb kryminalnych, sztabu, dzielnicowych i ruchu drogowego. Policjanci byli wspierani przez strażaków, ponieważ pojawiła się informacja, że mężczyzna mógł wejść do rzeki Warty. Strażacy za pomocą motorówki sprawdzali nadbrzeże.

Około godz. 14 we wtorek policjanci sprawdzali teren mostu Staromiejskiego. – Funkcjonariusze dostali informację, że jest tam mężczyzna, który chce skoczyć do rzeki. Policjant dostrzegł poszukiwanego 58-latka na Bulwarze Wschodnim i zaczął biec w jego stronę. Mężczyzna w pewnym momencie znalazł się o krok od rzeki. Prawdopodobnie chciał skoczyć, ale w ostatnim momencie został złapany przez policjanta – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

58-latek został przewieziony do gorzowskiego szpitala. Po udzieleniu niezbędnej pomocy trafił na konsultację psychiatryczną, po której został pod opieką lekarzy.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości