Wiadomości

Poszukiwania mężczyzny na Warcie

11 października 2016, 13:15, red
fot. Marcin Kluwak
Policjanci z Gorzowa przy wsparciu straży pożarnej szukają 58-latka na terenie Zawarcia. Mężczyzna ma myśli samobójcze. Oprócz sprawdzania różnych zakamarków na osiedlu, przeczesywana jest również rzeka.

W poniedziałek do gorzowskich policjantów dotarł sygnał z województwa zachodniopomorskiego o 58-latku, który chce popełnić samobójstwo. Według rodziny, mężczyzna ma przebywać w Gorzowie.  

- Od razu przystąpiliśmy do poszukiwań, które obecnie trwają już drugi dzień. Do działań zaangażowanych jest ponad 30 funkcjonariuszy i kilka radiowozów – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według zgłoszenia, mężczyzna miał przebywać na terenie Zawarcia. Niewykluczone, że mógł wejść do rzeki. Dlatego też do działań zostali zaangażowani strażacy, którzy przy pomocy motorówki przeczesują brzegi Warty od mostu Lubuskiego do wysokości Al. 11 Listopada.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości