Zabójstwo przy Koniawskiej

29 września 2015, 21:27, red
fot. Marcin Kluwak
Przed godz. 21 w jednym z domów przy ul. Koniawskiej doszło do tragedii. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna w średnim wieku został zabity przez nieznanego sprawcę. Prawdopodobnie doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami.

- Pogotowie przekazało nam, że przy ul. Koniawskiej zostały ujawnione zwłoki. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Póki co jest za wcześnie, aby podawać dokładne przyczyny śmierci mężczyzny, Na miejscu wciąż pracują policjanci i prokurator, którzy będą ustalać dokładne okoliczności śmierci mężczyzny - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mimo, że widok radiowozu na Zakanalu to tzw. „chleb powszedni”, tym razem radiowozów – i to na sygnale – przyjechało kilka. Jak relacjonują świadkowie mieszkający w kamienicy naprzeciwko, policjanci jeździli po okolicy i kogoś szukali.

- Zjechali tu chyba policjanci z całego miasta – mówiła jedna z osób. Jak się okazuje, w domu przy którym stało pogotowie i policja często organizowano imprezy suto zakrapiane alkoholem. - Tam mieszkają ludzie, którzy powinni być wysiedleni – alkoholicy. Omijałam ten dom z daleka – nie wiem kto tam mieszkał – tłumaczyła jedna z sąsiadek. Inne osoby mówią, że ubiegłej niedzieli w tym samym miejscu interweniowali policjanci.  

Więcej o tym zdarzeniu piszemy TUTAJ

Fotoreportaż


1/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

1/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

2/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

2/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

3/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

3/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

4/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

4/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

5/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

5/5 Zabójstwo przy Koniawskiej

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości