Zamknięty most i palenie gumy. Czas na Moto Racing Show

26 sierpnia 2015, 11:11, aw
fot. Marcin Kluwak
Już w piątek na mieszkańców Gorzowa i gości z całego regionu czeka spora dawka emocji. A wszystko dzięki efektownym driftom na moście czy pokazom kaskaderów. Motoryzacyjna impreza rozpocznie się o godz. 17.

Rok temu Moto Racing Show przyciągnęło do Gorzowa kilka tysięcy osób z całego regionu oraz z województwa zachodniopomorskiego czy wielkopolskiego. Most Staromiejski oraz bulwary tętniły życiem, a w powietrzu unosił się zapach palonej gumy. W tym roku motoryzacyjne show odbędzie się w naszym mieście już po raz szósty.

Co będzie wyróżniło tę edycję? – W tym roku stawiamy na pokazy motocyklowe. Nowością będą pokazy Freestyle Family, czyli skakanie z ramp i wykonywanie przeróżnych ewolucji.  Pokazy odbędą się na ul. Grobla, tak aby odciążyć Most Staromiejski – opowiada Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie.

Nowością będzie również pokaz Monster Trucka i miażdżenie aut - to wszystko widzowie będą mogli zobaczyć na Moście Staromiejskim.

Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych już pokazów dynamicznych i palenia gumy. Ponadto na Bulwarze Zachodnim będą wystawione wszelkiego rodzaju pojazdy, od zabytkowych aut, poprzez samochody rajdowe aż do aut po tuningu. Będą także quady i motocykle.

Jednak zanim rozpoczną się pokazy, to przez most przejedzie parada wszystkich uczestników Moto Racing Show. A na zakończenie imprezy, na skwerze przy Nova Park odbędzie się koncert zespołu Video.

Most Staromiejski zostanie zamknięty dla ruchu już o godz. 16.30, zatem kierowcy chcący dostać się z centrum na Zawarcie, lub na odwrót – będą musieli skorzystać z objazdu przez Most Lubuski.

Plan imprezy

godz. 17 - pokazy statyczne na Bulwarze Zachodnim oraz możliwość oglądania wystawionych aut, motocykli i innych pojazdów

godz. 18 - pokazy Freestyle Motocross i Freestyle Family na ul. Grobla

godz. 19 - rozpoczęcie parady na Moście Staromiejskim

godz. 19.15 - rozpoczęcie pokazów dynamicznych na Moście Staromiejskim - stunt motocyklowy w wykonaniu polskiej i światowej czołówki, drifty quadami, samochodami rajdowymi. A także pokazy kaskaderskie z udziałem Monster Trucka i miażdżenie aut.

godz. 21 – koncert zespołu Video


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości