Wiadomości

Konsultacje w sprawie remontu ulic

31 marca 2015, 12:57, aw
fot. Anna Warchoł
Radni Platformy Obywatelskiej chcą, aby mieszkańcy Gorzowa wypowiedzieli się w sprawie dróg, które powinny zostać wyremontowane w pierwszej kolejności. Bo ulice w centrum miasta są ważne, ale według radnych są też inne pilniejsze remonty na niektórych osiedlach.

Dzięki oszczędnościom, które udało się pozyskać z rozstrzygniętych przetargów zostaną naprawione inne, najbardziej zniszczone ulice w mieście. A w puli znalazło się aż 5 mln zł. Więcej przeczytasz TUTAJ Władze remonty chcą zacząć od centrum.

Jednak radni Platformy Obywatelskiej uważają, że w kwestii dróg, które powinny być wyremontowane powinni wypowiedzieć się mieszkańcy Gorzowa.  - Przedstawiliśmy prezydentowi listę ulic, które najbardziej potrzebują remontu. Jednak też chcemy wysłuchać ludzi i zobaczyć, jakie są ich potrzeby  - komentuje Jerzy Sobolewski, przewodniczący klubu radnych PO. – Oczywiście centrum jest najważniejsze, ale drogi na osiedlach też są zniszczone i potrzebują pilnego remontu.

Dlatego też PO zachęca mieszkańców do wypowiedzenia się na temat ulic, które powinny zostać w pierwszej kolejności wyremontowane.

Każdy, kto będzie chciał się wypowiedzieć w tej kwestii będzie mógł pisemnie zgłosić swoje propozycje w biurze poseł Krystyny Sibińskiej przy ul. Warszawskiej w środę 1 kwietnia i czwartek 2 kwietnia w godz. 12-14 oraz w środę 8 kwietnia i czwartek 9 kwietnia w godz. 10-12. A także telefonicznie, dzwoniąc codziennie w godzinach pracy biura.

Ponadto na facebooku na oficjalnym fanpage’u gorzowskiej PO powstało specjalne wydarzenie, gdzie również gorzowianie mogą wypowiedzieć na temat dróg, które potrzebują remontu.

Konsultacje PO zostaną zakończona w przyszłym tygodniu, a pomysły gorzowian zostaną przekazane prezydentowi.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości