55-latka chciała wyskoczyć z wieżowca

26 marca 2015, 16:35, aw
fot. czytelnik
Gorzowscy policjanci zapobiegli tragedii, do jakiej mogło dojść przy ul. Gwiaździstej. Zdenerwowana kobieta próbowała popełnić samobójstwo i zeskoczyć z balkonu na wysokości 3 piętra.

W czwartek 26 marca tuż po godz. 15 na nasz alarmowy numer 515 016 102 zadzwonił czytelnik, który poinformował nas o kobiecie, która próbuje popełnić samobójstwo przy ul. Gwiaździstej.

55-letnia kobieta chciała skoczyć z balkonu znajdującego się na trzecim piętrze w 10-piętrowym wieżowcu przy ul. Gwiaździstej.

- Kobieta była zdenerwowana, bo wcześniej w mieszkaniu była awantura domowa. Na szczęście w porę zareagowali policjanci i ściągnęli 55-latkę z balkonu – powiedział portalowi gorzowianin.com dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Roztrzęsiona kobieta została zabrana do mieszkania. Policjanci będą ustalać co było dokładną przyczyną tak desperackiego zachowania 55-latki.

Na miejscu były również trzy wozy straży pożarnej, które zabezpieczały teren wkoło bloku.

A dla osób, które mają problemy i nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić - pani Aleksandra poleca Ośrodek Interwencji Kryzysowej przy ul. Okrzei 39. Więcej przeczytasz TUTAJ


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości