Nikt nie chce dać 1 tys. zł za przelot nad polem woodstockowym

23 stycznia 2015, 10:30, aw
fot. Bartosz Zakrzewski/archiwum
Od dwóch tygodni na portalu Allegro można wylicytować niebanalny przelot na polem woodstockowym. Chociaż do końca aukcji pozostało 5 dni, to chętnych jak nie było, tak nie ma.

Wojewoda Lubuski po raz trzeci przekazał voucher na przelot samolotem nad polem woodstockowym. Do tej pory aukcje cieszyły się ogromną popularnością i chętnych było wielu.

Z przelotu skorzystało już sześć osób – z Lipek Wielkich i Ulimia – które zobaczyły z góry, jak wyglądają przygotowania do największego w Europie festiwalu muzycznego odbywającego się w Kostrzynie nad Odrą.

Jednak w tym roku nie ma chętnych do licytacji 50-minutowego przelotu dla trzech osób. Tak było podczas licytacji voucheru podczas  23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 11 stycznia. Dlatego też został wystawiony na Allegro dzień później. – Na pewno będzie wielu chętnych i przelot zostanie na pewno przez kogoś kupiony – twierdził Sebastian Chrzanowski z Lubuskiego Centrum Wolontariatu. Niestety nic z tego. Na Allegro też nie ma chętnych na przelot samolotem.

Do końca aukcji zostało 5 dni, a jeszcze nikt nie dał 1 tys. zł, czyli ceny wywoławczej.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości