I Ty możesz mieć prezydenta Wójcickiego jako osobistego kierowcę

9 stycznia 2015, 14:21, aw
fot. Anna Warchoł
A wszystko dzięki voucherowi, który będzie można wylicytować podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak przejażdżka zabytkowym Autosanem razem z prezydentem Jackiem Wójcickim za kierownicą, to nie jedyny fant, jaki włodarz miasta przeznaczył na licytację.

W niedzielę 11 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 23. Przypominamy, że w tym roku pieniądze zebrane podczas WOŚP zostaną przez na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Trzeci rok z rzędu główna scena – na której zostaną przeprowadzone licytacje zostanie rozstawiona koło centrum handlowego Nova Park. To tam o godz. 17 rozpocznie się wyjątkowa aukcja podczas której będzie można wylicytować voucher na przejażdżkę zabytkowym autosanem z prezydentem Jackiem Wójcickim za kierownicą. Jest to autobus, którego właścicielem jest sam prezydent.

- Będzie to przejażdżka w stylu retro po ulicach Gorzowa. Zwycięzca tej licytacji będzie mógł zabrać ze sobą 20 osób na nietypową wycieczkę moim autobusem – komentuje Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Ale to nie jedyny fant, który nowy prezydent miasta przeznaczył na WOŚP. - Na aukcji pojawi się również torba z moimi oczami, uszyta z baneru wyborczego z minionej kampanii. Będzie wypełniona przetworami mojej roboty – podkreśla Wójcicki. Ponadto będzie można wylicytować bombkę na której widnieje kot.

Wójcicki wcieli się również w kucharza i usmaży jajecznicę z 10 jaj, dla osoby która o godz. 17.45 pod Kupcem Gorzowskim wylicytuje taki voucher. – Wszystko zostanie przygotowane przy osobie, która wygra tę aukcję, więc jajecznica będzie jeszcze gorąca – mówi prezydent.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości