O naszej porażce zadecydowały pierwsza i ostatnia kwarta, w której skuteczniejsze były zawodniczki z Polkowic. Mimo iż w drugiej kwarcie zespół prowadzony przez Roberta Pieczyraka i Radosława Duchnowskiego starał się walczyć i lekko odrobił straty, to ostatecznie okazało się to niewystarczające. W naszym zespole najskuteczniejsze były dwie zawodniczki podkoszowe: Magdalena Szajtauer i Katarzyna Jaworska, które razem zdobyły 37 punktów.
Kolejny mecz młode gorzowianki rozegrają w Szprotawie ósmego stycznia. We własnej hali juniorki zagrają natomiast dopiero w marcu.
AZS PWSZ Gorzów - MKS Polkowice 74:85 (12:22, 29:25, 14:14, 19:24)
AZS PWSZ: Szajtauer Magdalena 19, Jaworska Katarzyna 18, Sobek Natalia 14 (1x3), Pasternak Aleksandra 9, Stelmach Daria 7 oraz Czarnodolska Patrycja 5 , Sługocka Hanna 0.
rl
|
Tomasz Karolak Stand Up - 50 i co
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
Największe przeboje Pink Floyd na żywo - Koncert Another Pink Floyd i Marek Raduli!
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |