Wiadomości

Pożar stogu słomy w Gorzowie. W akcji 11 zastępów straży pożarnej

24 czerwca 2026, 13:48, Anna Kluwak
W środę doszło do pożaru stogu słomy przy ul. Strażackiej w Gorzowie. Z ogniem walczy 11 zastępów straży pożarnej. Cały czas trwa akcja gaśnicza.

W środę 24 czerwca o godz. 12.57 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze stogu słomy przy ul. Strażackiej w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 11 zastępów straży pożarnej.

- Doszło do pożaru stogu ze słomą o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. Udało się obronić przed ogniem sąsiedni stóg z kiszonką. Cały czas trwa akcja gaśnicza, trwa przelewanie słomy wodą - komentuje Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Dalsza część artykułu pod reklamą
REKLAMA

Fotoreportaż


Anna Kluwak

Anna Kluwak

anna.kluwak@gorzowianin.com

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości