W niedzielę, 1 czerwca 2025 roku, ulicami Gorzowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Wydarzenie jest częścią obchodów 28. rocznicy wizyty papieża Jana Pawła II w mieście. Przemarsz spowoduje czasowe utrudnienia w ruchu.
Marsz rozpocznie się o godz. 13.15 przed gorzowską katedrą. Trasa obejmuje ulice: Chrobrego, Jagiełły, Walczaka, Piłsudskiego (w tym rondo Piłsudskiego), ul. Górczyńską i ul. Pluty. Zakończenie przewidziano na placu Jana Pawła II na os. Górczyn.
Na miejscu, około godz. 14.00, rozpocznie się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Podczas marszu w Gorzowie wystąpią czasowe zamknięcia ulic na trasie przemarszu. Dotyczy to zarówno kierowców, jak i pasażerów komunikacji miejskiej. Możliwe są opóźnienia autobusów MZK, szczególnie w rejonie centrum i osiedla Górczyn.
![]() |
Justyna Steczkowska - The Best
11 lipca 2025
kup bilet |
![]() |
Krzysztof Cugowski - 55 lat na scenie
25 września 2025
kup bilet |
![]() |
Encore, Burlesque! by Lily Froú w Gorzowie Wielkopolskim
13 września 2025
kup bilet |
![]() |
Rock Sympho Show IV - 2025/2026
25 października 2025
kup bilet |