• Jutro 16°/8°
  • Jakość powietrza (CAQI): 22

Cenne zwycięstwo piłkarzy Stilonu Gorzów

8 września 2024, 11:06, Anna Kluwak
Piłkarze CFB Stilonu Gorzów wygrali swój drugi mecz w tym sezonie. W ramach 7. kolejki zmierzyli się na własnym boisku z drużyną Karkonosze Jelenia Góra. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Stilonu, a obie bramki strzelił Emil Drozdowicz.

W sobotę 7 września w ramach 7. kolejki Betclic 3. ligi 3. grupy piłkarze CFB Stilonu Gorzów podejmowali na własnym boisku drużynę Karkonosze Jelenia Góra.

W pierwszej połowie było kilka akcji, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki. Jednak oba zespoły schodziły do szatni przy remisie 0:0. W drugiej odsłonie meczu zobaczyliśmy aż trzy gole.
W  51 minucie meczu bramkę dla Stilonu Gorzów zdobył Emil Drozdowicz. Na tym zawodnik niebiesko-białych się jednak nie zatrzymał, bo w 64 minucie podwyższył wynik na 2:0 dla Stilonu. Goście odpowiedzieli kilkanaście minut później. W 64 minucie bramkę dla Karkonoszy zdobył Piotr Stępień. Spotkanie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem 2:1 dla Stilonu Gorzów, na którego konto trafiły cenne 3 punkty.

Po siedmiu kolejkach Stilon Gorzów awansował w tabeli i zajmuje obecnie 11 miejsce z dorobkiem 8 punktów. Portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym drużyny CFB Stilon Gorzów.