• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Wyremontowaną Kosynierów pojedziemy we wrześniu. Tak obiecuje wykonawca

29 lutego 2024, 15:48, oprac. Marcin Kluwak
Źródło: Gorzowskie Inwestycje Miejskie
Wygląda na to, że powoli widać koniec remontu ulicy Kosynierów Gdyńskich. Do odtrąbienia pełnego sukcesu zostało jeszcze kilka miesięcy, o ile nic niespodziewanego się nie wydarzy. W okresie letnim układana będzie warstwa bitumiczna na całej ulicy, a zakończenie robót planowane jest na wrzesień. I to 2024 roku.

Teraz wykonawca przełoży ruch na drugą stronę jezdni. Zmiany wprowadzone będą na odcinku od wjazdu przy budynku Kos. Gdyńskich 50 do skrzyżowania ulic: Kos. Gdyńskich, Żwirowej, Słowiańskiej oraz Roosevelta – informuje wykonawca.

Ponadto, w połowie marca, planowane jest zakończenie prac na pierwszej ćwiartce skrzyżowania ulic: Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Słowiańskiej oraz Roosevelta. Wówczas wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu, o czym poinformujemy z wyprzedzeniem w osobnym komunikacie.

W trakcie są prace związane z budową nowej zatoki autobusowej w ul. Żwirowej. W związku z tym, ze względów bezpieczeństwa m.in. osób, które będą korzystały z przystanku MZK, zrealizowano prace polegające na niwelacji terenu, w tym usunięciu kolidującego z inwestycją drzewa.

Wyremontowaną Kosynierów Gdyńskich pojedziemy we wrześniu

Zakończenie wszystkich robót, w ramach zadania, planowane jest we wrześniu br., natomiast w okresie letnim ułożenie ostatniej warstwy bitumicznej SMA, na całości inwestycji. Przejezdność ulic, będzie zwiększana sukcesywnie, zgodnie z postępem robót.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości