• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Musical Metro w Arenie Gorzów

3 grudnia 2023, 15:12, Anna Kluwak
fot. facebook.com/MusicalMetroOficjalnie
W listopadzie 2024 roku w Arenie Gorzów zostanie zagrany legendarny musical Metro w ramach jubileuszowej trasy. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. Ceny są uzależnione od miejsca na widowni. Najtańszy bilet można kupić za 129 zł, a najdroższy za 399 zł.

Oficjalne otwarcie hali widowiskowo-sportowej będzie trwało dwa dni. Zaplanowane jest na sobotę 9 grudnia i niedziele 10 grudnia. Na mieszkańców z tej okazji czeka show świetlne, występ cyrku, zimowe miasteczko, a na scenie pojawi się C-Bool. Martyna Cyrko oraz zespó Marek Zalewski Band.

Zapełnia się również kalendarz wydarzeń, które zostaną zorganizowane w Arenie Gorzów w najbliższych miesiącach. W środę 14 lutego swój koncert zagra Lady Pank w ramach MTV Unplugged. W sobotę 24 lutego na scenie hali widowiskowo-sportowej wystąpi Kabaret Neo-Nówka. Natomiast w niedzielę 10 marca wystąpi Piotr Rubik z koncertem „Niech mówią, że to nie jest miłość”

Musical Metro w Gorzowie. Musical Metro w Arenie Gorzów

Znamy kolejne wydarzenie, które zaplanowano w nowej hali widowiskowo-sportowej. W niedzielę 10 listopada o godz. 19 zaplanowano spektakl musicalu Metro - Koncert Jubileuszowy 30 lat.

Legendarny musical "Metro" to wizytówka repertuaru Studia Buffo. Na scenie widzimy pasję i entuzjazm, taniec i śpiew, jakich nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, a akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży, ceny są uzależnione od miejsca na widowni. Najtańszy bilet można kupić za 129 zł, a najdroższy za 399 zł.

Najtańsze bilety można kupić za 129 zł. Są to sektory B1 i A5 znajdujące się na trybunach najdalej od sceny. Dalej można kupić wejściówki za 149 zł – jest to np. sektor A4 czy B2. Za 169 zł kupimy bilety na trybunach bocznych znajdujących się centralnie np. D6 czy D5.

Od 199 zł zaczynają się bilety na płycie boiska. W tej cenie będziemy mogli kupić wejściówki w dziewiętnastym rzędzie. Za 249 zł rząd czeka na nas rząd trzynasty na płycie, a za 299 zł rząd ósmy. Najdroższe są wejściówki najbliżej sceny. Za miejsce czwartym rzędzie trzeba zapłacić 349 zł. Natomiast najdroższe bilety są tuż pod samą sceną na płycie boiska. W pierwszych trzech rzędach Tutaj musimy liczyć się z wydatkiem 399 zł.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości