• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Lady Pank w Arenie Gorzów. Niesamowity koncert na Walentynki

13 lutego 2024, 17:00, Marcin Kluwak
Pierwszy duży koncert w Arenie Gorzów już w środę, 14 lutego. W Walentynki wystąpi zespół Lady Pank. Wszystko to w ramach koncertów MTV Unplugged.

Lista artystów, którzy zagoszczą w Arenie Gorzów, powiększa się cały czas. Już wcześniej informowaliśmy naszych czytelników, że w marcu 2024 roku Piotr Rubik wystąpi w Arenie Gorzów. Teraz pora na kolejnego wykonawcę. W środę 14 lutego, czyli w Walentynki w Gorzowie wystąpi znany i lubiany w latach 80. XX wieku zespół Lady Pank. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety na to wydarzenie są dostępne w cenie od 100 złotych. Można je kupić tutaj: Lady Pank / Gorzów Wielkopolski / 2024-02-14, 19:00 ???? WYBIERZ MIEJSCE

Oprócz filarów grupy – Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza – w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

MTV Unplugged to seria koncertów, podczas których artyści śpiewają na żywo przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości