• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Piotr Rubik wystąpi w Arenie Gorzów. Znamy ceny biletów

1 lutego 2024, 09:45, Anna Kluwak
fot. Paulina Woźny / facebook.com/PiotrRubikMusic
W marcu w Arenie Gorzów wystąpi Piotr Rubik z koncertem „Niech mówią, że to nie jest miłość”. Bilety na to wydarzenie są w sprzedaży. Ceny są uzależnione od miejsca na widowni. Najtańszy bilet można kupić za 129 zł, a najdroższy za 399 zł.

Hala widowiskowo-sportowa Arena Gorzów została oficjalnie otwarta w grudniu 2023 roku. Powoli zapełnia kalendarz wydarzeń, które zostaną zorganizowane w Arenie Gorzów w najbliższych miesiącach. Oprócz meczów koszykówki czy piłki ręcznej, w nowej hali zaplanowano również koncerty czy występy kabaretów.

Jak już informowaliśmy, jednym z artystów, który wystąpi w Arenie Gorzów będzie Piotr Rubik. Znamy więcej szczegółów na temat tego wydarzenia

Piotr Rubik w Gorzowie. Piotr Rubik z koncertem „Niech mówią, że to nie jest miłość” wystąpi w Arenie Gorzów

Piotr Rubik wystąpi w hali widowiskowo-sportowej Arena Gorzów przy ul. Słowiańskiej w niedzielę 10 marca 2024 o godz. 18.

Koncert Rubika zatytułowany jest „Niech mówią, że to nie jest miłość”. To najpiękniejsze piosenki o miłości. W rolach głównych: Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Łącznie na scenie zobaczymy ponad 60 osób. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

Najtańsze bilety można kupić za 129 zł. Są to sektory B1 i A5 znajdujące się na trybunach najdalej od sceny. Dalej można kupić wejściówki za 149 zł – są to sektory A4, D6, D7, B2, B3, E2, czyli boczne daleko od sceny. Za 169 zł kupimy bilety na trybunach bocznych znajdujących się centralnie A2, A3, D5.

Od 199 zł zaczynają się bilety na płycie boiska. W tej cenie będziemy mogli kupić wejściówki w dwudziestym trzecim rzędzie. Za 249 zł rząd czeka na nas rząd szesnasty na płycie, a za 299 zł rząd dziewiąty. Najdroższe są wejściówki najbliżej sceny. Za miejsce w piątym rzędzie trzeba zapłacić 349 zł. Natomiast najdroższe bilety są tuż pod samą sceną na płycie boiska. Tutaj musimy liczyć się z wydatkiem 399 zł.

Piotr Rubik występował już w Gorzowie. Przyciągnął tłumy

Warto przypomnieć, że Piotr Rubik już występował w przeszłości w Gorzowie. W grudniowy wieczór w 2007 roku Rubik i 190 muzyków wykonało kompozycję napisaną specjalnie na 750-lecie Gorzowa. Tak drogiej imprezy wtedy w mieście nie było. Z budżetu miasta wydano na to prawie 1 mln złotych. 

Koncert odbył się wówczas w hali przy Targowej. Scena miała 300 metrów kwadratowych, tłem była replika Dzwonu Pokoju z placu Grunwaldzkiego, a po bokach stały dwa telebimy. Bilety, mimo że horrendalnie drogie, rozeszły się w mig. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości