Wiadomości

Piłka nożna. Warta wygrywa na wyjeździe. Stilon strzela samobójczą bramkę

2 września 2023, 19:01, Dawid Lis/Marcin Kluwak
Fot. Dawid Lis
Piłkarze Warty Gorzów wrócili ze zwycięstwem z Tarnowskich Gór. Bordowo-granatowi zbierają cenne punkty, wygrywając po raz pierwszy na wyjeździe. Natomiast kolejnej porażki doznali piłkarze Stilonu Gorzów. Tym razem z Gorzowa cenne punkty wywozi Carina.

W 6. kolejce 3 ligi grupy 3 AstroEnergy Warta Gorzów rywalizowała w Tarnowskich Górach z miejscowym Gwarkiem. W pierwszej połowie kibice nie oglądali bramek, ale zaraz po przerwie gorzowianie otworzyli wynik. Jako pierwszy do siatki rywala trafił Adrian Marchel, a pięć minut po nim rzut karny wykorzystał Paweł Krauz i po 55. minutach Warta prowadziła już 2:0. Nasi zawodnicy byli dziś bardzo skuteczni w ofensywie oraz defensywie. W doliczonym czasie gry wynik ustanowił Kamil Walków.

Tym samym Warta Gorzów wygrała w Tarnowskich Górach 3:0 i jest to pierwsze zwycięstwo tej drużyny na wyjeździe w nowym sezonie. Wcześniej gorzowianie zdobyli punkt w rywalizacji z beniaminkiem, w Starowicach Dolnych. W sumie Warta po sześciu kolejkach ma na swoim koncie dziewięć punktów.

Gwarek Tarnowskie Góry - AstroEnergy Warta Gorzów 0:3 (0:0)
Bramki: Marchel (50'), Krauz (55' - rzut karny), Walków (90+1')

Samobójczy gol Stilonu 

Carina Gubin wywozi z Gorzowa cenne punkty. W 85 minucie, czyli praktycznie pod koniec spotkania przy Olimpijskiej gubinianie zdobywają bramkę. Zdobywają to oczywiście za dużo powiedziane, bo była to bramka samobójcza, którą Carinie sprezentowali gospodarze. 

Po meczu w Gorzowie doszło do wyzwisk pod adresem piłkarzy, trenera i zarządu, a następnie przepychanek. Na murawę wtargnęli kibice. Interweniowała policja i ochrona. Pobity został wiceprezes Stilonu Gorzów. Potrzebna była pomoc medyczna.

Po 6 kolejkach gorzowski Stilon ma 11 straconych bramek i tylko jedną zdobytą. Biało-niebiescy okupują ostatnie, 18 miejsce w ligowej tabeli. 

KS Stilon Gorzów - Carina Gubin 0:1


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości