• Jutro 14°/5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 31

Lanie na wyjeździe. Warta przegrywa w Kluczborku

23 sierpnia 2023, 19:04, Dawid Lis
Po serii trzech meczów bez porażki przyszedł czas i na nią. Warta Gorzów przegrała w Kluczborku 0:3. Warta z 5 punktami zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli.

W trzech pierwszych kolejkach piłkarze AstroEnergy Warty Gorzów wywalczyli pięć punktów w rozgrywkach III ligi III grupy. Na ten wynik składało się zwycięstwo oraz dwa remisy. Tego dorobku nie powiększyli w środę. Warciarze pojechali do Kluczborka walczyć, ale przegrali 0:3.

Gospodarze szybko uzyskali prowadzenie po trafieniu Przybylskiego, w 13. minucie. Od 38. minuty drużyna Warta Gorzów musiała sobie radzić w dziesiątkę, po tym jak dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną ujrzał Paweł Jachno. To na pewno nie pomogło gorzowskiej drużynie, która jeszcze przed przerwą straciła drugą bramkę.

W drugiej połowie gospodarze byli już mniej skuteczni, ale podwyższyli wynik na 3:0. Takim rezultatem zakończył się pojedynek Warty Gorzów w Kluczborku. To pierwsza porażka gorzowian w obecnym sezonie.

Piłka nożna: MKS Kluczbork - Warta Gorzów 3:0 (2:0)

Bramki: Przybylski (13'), Lewandowski (43'), Trojanowski (57')