• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Będzie się działo! Footballowe zakończenie lata z Grizzlies Gorzów

21 sierpnia 2023, 17:35, Marcin Kluwak
fot. facebook.com/GrizzliesGorzow / Anita Judek Fotografia
Nie wiesz nic na temat footballu amerykańskiego? Nic straconego! Przyjdź w ostatni weekend sierpnia na footaballowe zakończenie lata z Grizzlies Gorzów i zobacz, jak wygląda ten sport z bliska. Oprócz sportowych emocji, na mieszkańców Gorzowa czekać będzie również pełno atrakcji.

Stowarzyszenie Futbolu Amerykańskiego Grizzlies Gorzów zaprasza na footballowe zakończenie lata. W ostatni weekend sierpnia boisko przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie zamieni się w arenę zmagań najlepszych drużyn footballowych z całej Polski. Oprócz sportowych wrażeń, na mieszkańców Gorzowa czeka również wiele atrakcji.

 Footballowe zakończenie lata z Grizzlies Gorzów

W sobotę 26 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Polski w Futbolu Flagowym Turniej I, w których zmierzy się 10 drużyn z całej Polski. Ponadto w sobotę chętne osoby będą mogły spróbować swoich sił w futbolu flagowym Z kolei w niedzielę 27 sierpnia drużyna Grizzlies Gorzów zmierzy się z Sieradz Warriors w drodze o mistrzostwo PFL9 (Polska Futbol Liga 9, gdzie drużyny są dziesięcioosobowe). Gorzowskim niedźwiedziom będą towarzyszyć cheerleaderki z II Liceum Ogólnokształcącego, które zapewnią niezapomniany.

Zastanawiasz się czy przyjść, bo nie masz pojęcia o co chodzi w footballu amerykańskim? Nic straconego! Wszystkim wydarzeniom będzie towarzyszył profesjonalny komentarz, dzięki czemu bez problemu dowiesz się, co się będzie się działo aktualnie na boisku.

Podczas całego wydarzenia oprócz niezapomnianych sportowych emocji, na kibiców czekać będzie również strefa rozrywki. Będą dmuchańce, animacje dla dzieci, konkursy sportowe z nagrodami, stoisko Grizzlies Gorzów oraz stoiska sponsorów, a także zimne napoje od Hula Kula. O oprawę muzyczną zadba Green Simon. Imprezę odwiedzi również gość honorowy – Paulina Szymotowicz, radna Rady Miasta Gorzowa, która walczyła o przekazanie boiska przy ul. Małyszyńskiej gorzowskiej drużynie.

Footaballowe zakończenie lata z Grizzlies Gorzów odbędzie się w sobotę 26 sierpnia i niedzielę 27 sierpnia w godz. 11-19. Wstęp bezpłatny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości