Wiadomości

Dj Wika w Gorzowie. Zagra dla gorzowskich seniorów

6 września 2023, 09:34, Marcin Kluwak
fot. facebook.com/wirginiawika.szmyt
Specjalnie dla gorzowskich seniorów zagra dj Wika, czyli najstarsza dj-ka w Polsce. Niejedna osoba może pozazdrościć wigoru energicznej 85-letniej Wirginii Szmyt, która stając za konsoletą, porywa do tańca całe pokolenia. Koncert odbędzie się w amfiteatrze w Gorzowie z okazji Gorzowskiego Tygodnia Seniora.

W dniach 2-9 września w Gorzowie jest obchodzony Gorzowski Tydzień Seniora. Wydarzenia, na które zapraszają władze Gorzowa, są całkowicie bezpłatne. Miasto przygotowało wiele atrakcji na seniorów.

Dj Wika zagra w Gorzowie. Wirginia Szmyt zagra dla seniorów z Gorzowa

W środę 6 września o godz. 17 w amfiteatrze przy ul. Drzymały zagra dj Wika, czyli najstarsza dj-ka w Polsce, a może nawet i na świecie. Miasto zaprasza gorzowskich seniorów wraz z rodzinami do posłuchania energetycznej muzyki i wspólnej, międzypokoleniowej zabawy z 85-letnią dj Wiką za konsoletą.

Dj Wika, a właściwie Wirginia Szmyt, urodziła się w 1938 roku w Wilnie. Jest matką i babcią, z wykształcenia jest pedagogiem. Po przejściu na emeryturę włączyła się w działalność na rzecz seniorów w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku i rozpoczęła karierę za konsoletą.

Jako dj Wika występuje w Polsce i za granicą, prowadzi dyskoteki w warszawskich pubach. Na jej imprezach bawią się zarówno starsi, jak i młodzi. Optymizm i pozytywna energia popularnej seniorki łączą pokolenia przy najlepszych tanecznych rytmach.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości