• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Plaga kradzieży rowerów w Gorzowie. Czytelnik: Kradną skąd się da

10 sierpnia 2023, 11:21, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Jakub
W ostatnich dniach na os. Górczyn i Manhattan w Gorzowie doszło do kilku kradzieży rowerów. Jak relacjonuje czytelnik Jakub, któremu ukradziono rower z klatki schodowej, złodzieje kradną jednoślady, skąd się da – z boiska, podwórek, piwnic czy nawet sprzed drzwi mieszkania.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Jakub, który prosi o nagłośnienie kradzieży rowerów na os. Górczyn oraz Manhattan, która nasiliła się w ostatnim czasie. Jak podkreśla mieszkaniec Gorzowa to już prawdziwa plaga, sam zresztą padł ofiarą, a jego rower skradziono z klatki schodowej.

- Kradną rowery, skąd się da. Dzieciakom z boiska, z piwnic w blokach, podwórek czy też sprzed samych drzwi do mieszkania. Gorzowskie grupy w mediach społecznościowych toną w ogłoszeniach o skradzionych rowerach. Sam niedawno tego doświadczyłem i wiem, jaka jest to bezradność – opowiada czytelnik Jakub.

Rower naszego czytelnika został skradziony w czwartek 3 sierpnia w godz. 12-16 z klatki w bloku przy ul. Moraczewskiego koło kupca Gorzowskiego. Rower ma charakterystyczne pomarańczowe napisy oraz torbę bagażnikową. - Jest w idealnym stanie, praktycznie nowy. Dlatego proszę o każdą możliwą informację na jego temat. Dla znalazcy przewidywana jest nagroda – podkreśla pan Jakub.

Do kradzieży rowerów doszło również pod koniec lipca przy ul. Czartoryskiego czy też w nocy z wtorku 8 sierpnia na środę 9 sierpnia na Soskowskiego i Planu Jana Pawła II.

- Ukradziono rower mojego syna z podwórka przy ul. Sosnkowskiego/Janockiego. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o informację. Złodzieju ,żeby jadąc opona Ci rąbła! Sprawa zgłoszona na policję! - napisała Angelika. - W nocy również i nam ukradł ktoś rower z klatki przy ul. Plac Jana Pawła. Złodziej przeciął zapięcie, a kilka dni wcześniej przeciął zapięcie na rowerze córki - opowiada Gabriela.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości