Wiadomości

Patrzymy w prognozy! Przed nami upalna druga połowa sierpnia

8 sierpnia 2023, 08:30, Marcin Kluwak
Jeszcze nie wygląda to zbyt dobrze, ale za horyzontem czeka już piękna pogoda. Do końca tego tygodnia będziemy odczuwać jeszcze skutki ochłodzenia, ale później wróci do nas prawdziwe lato.

Termometry w ciągu ostatnich kilku dni nie pokazały wartości wyższej, niż 20 stopni Celsjusza, praktycznie bez przerwy padał deszcz. Na szczęście o tym możemy już zapomnieć. Jeszcze kilka dni i powrócą prawdziwe upały.

Już w czwartek i piątek, czyli 10 i 11 sierpnia za oknami będzie pogodnie z temperaturami dochodzącymi do 23 stopni. W okolicach weekendu spadnie nieco deszczu, ale będzie to już letni deszczyk, niż ulewa. Od niedzieli czeka nas prawdziwa pogodowa rewolucja. Z dnia na dzień temperatura będzie tylko rosła.

Pogoda dla Gorzowa - w drugiej połowie sierpnia nawet +31

W poniedziałek, 14 sierpnia i we wtorek - 15 sierpnia będzie 26-27 stopni, a w czwartek nawet +31! I co najważniejsze - synoptycy nie przewidują do końca sierpnia żadnych większych zmian w pogodzie! Oczywiście, mogą zdarzyć się chłodniejsze dni, ale generalnie w ciągu dnia słupki rtęci nie spadną poniżej 25 kresek. To doskonała wiadomość dla tych, którzy wakacyjny urlop mają jeszcze przed sobą! 

Pogoda nad morzem: będzie słonecznie i ciepło

Podobna pogoda panować będzie także w pasie nadmorskim, chociaż wiadomo, ze tam zawsze jest chłodniej o kilka stopni Celsjusza. Jedno jest pewne - słońca na polskim wybrzeżu na pewno nie zabraknie! 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości