• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Pogoda dla Gorzowa. Kiedy wrócą upały?

4 sierpnia 2023, 09:19, Marcin Kluwak
Źródło: Canva
Jest chłodno, czasami nawet zimno. Po bardzo ciepłym lipcu początek sierpnia nie nastraja zbyt optymistycznie. Szczególnie wśród tych, którzy właśnie w tym miesiącu zaplanowali sobie urlop. Czy jest więc szansa na powrót upalnego lata?
Weekend 4-5 sierpnia upłynie pod znakiem zachmurzonego nieba i przelotnych opadów deszczu. Tak samo będzie na początku przyszłego tygodnia. W Gorzowie w poniedziałek i wtorek ma padać, a na termometrach zobaczymy 17-18 stopni. Dopiero w drugiej połowie przyszłego tygodnia będzie się rozpogadzać i w weekend 10-12 na termometrach będzie 25-26 stopni, a niebo ma być czyste.

Pogoda dla Gorzowa. Kiedy wrócą upały?

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy zdecydowali się na urlop właśnie w drugiej połowie sierpnia. Począwszy od wspomnianego wekendu - z dnia na dzień temperatury będą rosnąć. W długi - sierpniowy weekend zobaczymy na termometrach nawet 30 stopni. Około 24-25 stopni ma być już do końca sierpnia.

Pogodowe informacje dla Gorzowa i okolic możecie znaleźć w naszym serwisie internetowym w zakładce Pogoda dla Gorzowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości