• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Stilon Gorzów kontra rezerwy Rakowa. Wyzwanie na inaugurację ligi

31 lipca 2023, 10:07, oprac. Marcin Kluwak
Źródło: Stilon Gorzów
Po intensywnym okresie przygotowawczym, podczas którego Stilon mierzył się w sparingach z innymi drużynami, nadszedł czas, by przekuć ciężką pracę w ligowe sukcesy. Jednak na inaugurację z sukcesami może być różnie, bo do Gorzowa przyjeżdżają rezerwy ekstraklasowego Rakowa.

Kibice z niecierpliwością oczekują pierwszego gwizdka sędziego, by zobaczyć, jak ich ulubieńcy poradzą sobie w inaugurującym spotkaniu. Te zaplanowano już na najbliższą sobotę 5 sierpnia. Wtedy to Stilon Gorzów zmierzy się z rezerwami Rakowa Częstochowa. Będzie to nie lada wyzwanie, bo zespół ten w sezonie 2022/23 zakończył rozgrywki na fotelu wicelidera. 

W ubiegłym sezonie w Gorzowie rezerwy Rakowa Częstochowa wywiozły jedynie 1 punkt meczowy. 25 marca 2023 roku padł remis - 0:0

Za to rok temu w Częstochowie, Stilonowcy wyjeżdżali z tamtego terenu z opuszczonymi głowami. W jednym z pierwszych spotkań w sezonie 2022/23 przegrali wysoko z Rakowem 4:0.

Mecz Stilon Gorzów - Raków II Częstochowa. Sobota 5 sierpnia godz. 17, stadion przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie.

Skład Stilonu Gorzów w sezonie 2023/3024

Skład gorzowskiego Stilonu, w porównaniu z ubiegłym sezonem, został dość mocno przebudowany. Poniżej prezentujemy zestawienie piłkarzy, którzy dołączyli do zespołu, a także nazwiska tych, którzy zmienili barwy klubowe. 

Przybyli: Adrian Łuszkiewicz (KKS1925 Kalisz),  Szymon Czajor (MKP Carnia Gubin), Mateusz Mączyński (KP Starogard Gdański), Danylo Demyanenko (KS Polonia Nysa)  Paweł Fediuk (Ślęza Wrocław)

Odeszli: Olaf Nowak, (Kotwica Kołobrzeg) Bartosz Przybysz, (szuka klubu), Szymon Pająk (Szuka klubu) Paweł Świerczyński (Lubuszanin Drezdenko), Radosław Śledzicki (szuka klubu), Cyprian Poniedziałek (Vineta Wolin), Damian Szałas (Czarni Browar Witnica) Konrad Przybylski (szuka klubu)


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości