• Jakość powietrza (CAQI): 38

Stilon pewnie zwycięża z Rekordem. Trzy gole na zakończenie sezonu

16 czerwca 2023, 21:26, Marcin Kluwak
Żródło: facebook.com/StilonGorzow
W zakończonym dzisiaj meczu ostatniej kolejki trzeciej ligi, piłkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów odnieśli imponujące zwycięstwo. Pokonali drużynę Rekord Bielsko-Biała aż 3:0.

Już pierwsza ofensywna akcja gorzowskiego Stilonu zakończyła się sukcesem. Po dośrodkowaniu Konrada Przybylskiego Michał Milewski umieścił piłkę w siatce. W 25. minucie, po precyzyjnym zagraniu Milewskiego z prawej strony, Emil Drozdowicz z bliska celnie uderzył światło bramki.

W drugiej połowie tego spotkania gospodarze stracili nieco impetu. Po faulu na Drozdowiczu sędzia podyktował rzut karny, który skutecznie wykonał  Łukasz Kopeć. Równo po 90 minutach sędzia zakończył zwycięski mecz dla Stilonu, a tuż po końcowym gwizdku fani wbiegli na murawę, aby wspólnie świętować zwycięstwo razem z zawodnikami. Nie zabrakło także okazji, aby zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami.

Kibice podziękowali też również trenerowi Karolowi Gliwińskiemu, dla którego był to ostatni mecz w roli szkoleniowca niebiesko-białych.

Źródło: EchoGorzowa.pl