• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Niecodzienny prysznic na Kwadracie. Mężczyzna znów kąpie się w fontannie

30 lipca 2023, 15:26, Marcin Kluwak
fot. czytelniczka Monika
Czytelniczka Monika była świadkiem, jak w niedzielne popołudnie mężczyzna kąpał się w fontannie na Kwadracie w Gorzowie. Mężczyzna w samych bokserkach jak gdyby nigdy nic wylewał na siebie żel pod prysznic, a następnie spłukiwał pianę. Na miejsce przyjechała policja. To nie pierwsza tego typu sytuacja, w której bierze udział ten sam mężczyzna. Poprzednim razem 29-latek został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł.

Niedzielne popołudnie 30 lipca, Kwadrat. Na placu zabaw biegają dzieci, rodzice wypoczywają na ławkach, a jeszcze inni spacerują. Po godz. 14.15 nasza czytelniczka Monika, która wybrała się na plac zabaw razem z dziećmi i koleżanką była świadkiem, jak mężczyzna bierze prysznic w fontannie.

- Mężczyzna rozebrany do samych bokserek, jak gdyby nigdy nic opłukiwał się wodą z fontanny, następnie nakładał żel pod prysznic i wchodząc pod wodę, spłukiwał z siebie pianę – relacjonuje czytelniczka Monika.

Kobieta zadzwoniła pod numer alarmowy 112 i wezwała na miejsce policję. Funkcjonariusze pojawili się bardzo szybko na miejscu, bo byli niedaleko na innej interwencji – doszło do kolizji dwóch aut. Kiedy dotarli na Kwadrat, mężczyzna siedział już na ławce i suszył się.

Czytelniczka Monika podkreśla, że zanim na miejsce przyjechali policjanci, mężczyzna zdążył jeszcze umyć sobie zęby w wodzie z fontanny.

To nie pierwsza tego typu sytuacja na Kwadracie z udziałem tego samego mężczyzny. Również pod koniec czerwca 29-latek wielokrotnie kąpał się na Kwadracie. Wówczas został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł.

Jaka kara czeka teraz na mężczyznę? - Policyjna interwencja trwa. Nie ma jeszcze decyzji w jaki sposób zostanie ukarany mężczyzna – komentuje krótko Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości