• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ralph Kaminski & My Best Band In The World zagra koncert w Gorzowie

8 września 2023, 09:35, Marcin Kluwak
Źródło: Facebook/kaminskiralph
W amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie odbędzie się koncert artysty o wyjątkowej osobowości - Ralpha Kaminskiego, który w sobotę 9 września wystąpi wraz z zespołem My Best Band In The World. Wydarzenie to jest częścią trwającego w wielu amfiteatrach i na scenach festiwalowych "Balu u Rafała".

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, ale drzwi dla publiczności zostaną otwarte już o 19:00. Wyjątkowym elementem tego występu będzie towarzyszenie Gorzowskiej Orkiestry Dętej, co z pewnością nada wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu.

Ralph Kaminski to wszechstronny artysta. Jest nie tylko wokalistą, ale również autorem tekstów, kompozytorem, producentem muzycznym oraz reżyserem teledysków. Jego twórczość określana jest jako pop alternatywny, a w ubiegłym roku został uhonorowany prestiżowym Paszportem „Polityki”, który jest symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.

Ralph Kaminski & My Best Band In The World w Gorzowie Wielkopolskim

Cena biletu wynosi 120 złotych, a dostępne są do zakupu m.in. na portalu Abilet.pl. Organizatorami koncertu są Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim. 

Koncert w Gorzowie Wielkopolskim jest jednym z wielu wydarzeń, jakie Ralph Kaminski ma zaplanowane w swoim kalendarzu trasy koncertowej na 2023 rok.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości