• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Poparzeni Kawą Trzy zakończy cykl Dobry Wieczór Gorzów. To już 3 września

28 lipca 2023, 11:25, oprac. Marcin Kluwak
Żródło: FB/poparzeni
Poparzeni Kawą Trzy to grupa utalentowanych artystów, którzy połączyli swoje pasje, aby tworzyć unikalną muzykę dla swoich fanów. Formacja ta wystąpi na zakończenie tegorocznego cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Koncert odbędzie się na Starym Rynku w niedzielę, 3 września o godzinie 19:00

Poparzeni Kawą Trzy to polski zespół muzyczny, który zyskał uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Został założony w 2005 roku i skupia się głównie na muzyce pop rockowej oraz ska. Co ciekawe, skład zespołu tworzą przede wszystkim dziennikarze znanych stacji radiowych, takich jak Radio Zet i RMF FM. Wśród członków zespołu można znaleźć takie postacie, jak Wojciech Jagielski czy Jacek Kret. Siłą napędową grupy jest Rafał Bryndal, który odpowiada za większość tekstów ich utworów.

Niektóre z najbardziej znanych piosenek Poparzeni Kawą Trzy to "Byłaś dla mnie wszystkim", "To jest do tańca kawałek", "Okrutna, zła i podła" oraz "Szukam Cię wszędzie".

Skład zespołu jest różnorodny i każdy z członków wnosi unikatowy wkład. Na przykład, wśród członków zespołu jest gitarzysta i wokalista pomocniczy "Zasadowy i Kwaśny 'syn Skawy'", który gra również na saksofonie. Mariano Italiano również odgrywa kluczową rolę jako saksofonista tenorowy i barytonowy, a także wokalista pomocniczy. Piotrek, znany również jako Jasiek, odgrywa wieloraką rolę - jest trębaczem, śpiewakiem, a także uczestniczy w tańcach i innych artystycznych działaniach. Krtek gra na puzonie i śpiewa, a Wojtek Jagielski jest odpowiedzialny za różnego rodzaju dźwięki i perkusję.

Poparzeni Kawą Trzy zakończy cykl Dobry Wieczór Gorzów

3 września 2023, godz. 19:00
Scena na Starym Rynku
Wstęp wolny. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości