• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Anita Lipnicka w Gorzowie. Koncert 11 grudnia w Teatrze

27 lipca 2023, 19:40, oprac.: Marcin Kluwak
Koncert Anity Lipnickiej w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się 11 grudnia 2023 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce o godzinie 19:00 i odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy. Koncert ten jest częścią trasy promującej nowy album artystki zatytułowany "Śnienie".

Po upływie 6 lat od wydania albumu "Miód i dym", Anita Lipnicka powraca z nowym materiałem muzycznym, którym jest wspomniany album "Śnienie". Album ten będzie miał premierę jesienią 2023 roku, a na koncercie w Gorzowie Wielkopolskim artystka zapewne zaprezentuje utwory z tej płyty, a także prawdopodobnie nie zabraknie również starszych, znanych kompozycji z jej wcześniejszych dokonań.

Wydarzenie obiecuje być pełne emocji i wspaniałej atmosfery, jaką tworzy Anita Lipnicka na scenie. Bilety na koncert będą dostępne za ceny rozpoczynające się od 110 PLN, a na stronach sprzedażowych istnieje możliwość zakupu biletów kolekcjonerskich. 

Anita Lipnicka jest polską piosenkarką, autorką tekstów oraz modelką. Wcześniej była członkinią zespołu Varius Manx, ale po rozstaniu z zespołem, rozpoczęła karierę solową. Jej wcześniejsze albumy odniosły wielki sukces komercyjny, co sprawia, że koncerty Anity Lipnickiej są bardzo oczekiwane przez fanów i miłośników jej twórczości.

Anita Lipnicka w Gorzowie. Koncert 11 grudnia w Teatrze

Warto dodać, że koncert w Gorzowie Wielkopolskim będzie jednym z etapów trasy koncertowej po 16 największych polskich miastach, podczas której artystka będzie miała okazję podzielić się swoim nowym albumem i emocjami z publicznością 

Koncert Anity Lipnickiej w Gorzowie. Gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert będą dostępne do sprzedaży już od pewnego czasu i warto śledzić strony sprzedażowe, aby mieć pewność, że nie przegapimy szansy na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym.

Bilety można kupić tutaj: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/97876/Gorz%C3%B3w+Wielkopolski/Anita+Lipnicka/?utm_source=pp&utm_medium=307

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości