• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Dzieje się wokół Gorzowa. Koncert Kamila Bednarka na plaży

10 lipca 2023, 09:58, Marcin Kluwak
fot. facebook.com/maccabraa
W sobotę 15 lipca w miejscowości Długie odbędzie się Święto Województwa Lubuskiego. W programie mnóstwo atrakcji m.in. regaty, konkurs na budowle z piasku czy festiwal puszczania latawców. Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek, natomiast na zakończenie imprezy zaplanowano pokaz fajerwerków.

W ramach naszego nowego cyklu "Dzieje się wokół Gorzowa" informujemy naszych czytelników o koncertach i ciekawych wydarzeniach, które odbywają się nie tylko w powiecie gorzowskim, ale również w sąsiednich powiatach.

Święto Województwa Lubuskiego w Długiem. Kamil Bednarek zagra koncert na plaży nad jeziorem Lipie

W sobotę 15 lipca na plaży nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie w powiecie strzelecko-drezdeneckim odbędzie się Święto Województwa Lubuskiego. Dla osób, które wybiorą się nad jezioro w Długiem będzie czekał szereg atrakcji.

W programie przewidziano atrakcje dla dzieci, regaty, turniej siatkówki plażowej o puchar marszałka województwa lubuskiego, konkurs na budowle z piasku, a także rodzinny festiwal puszczania latawców.

Ponadto nie zabraknie koncertów. Na scenie pojawią się Szuwary, Julia Żugaj czy Dj Bizon. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Kamil Bednarek. Na zakończenie imprezy zaplanowano pokaz fajerwerków.

Program Święta Województwa Lubuskiego w Długiem

godz. 14 - Duet B&J

godz. 16 - Paweł Tur

godz. 17.45 - Szuwary

godz. 19 - Julia Żugaj

godz. 21 - Kamil Bednarek

godz. 22.30 - Dj Bizon

godz. 0.00 – Pokaz fajerwerków

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości